2733
2734
عنوان

کسایی که لک لانه گزینی دیدین لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 756517 بازدید | 676 پست
سلام خانوما خوبین کسی هس امروز ۱۸ سیکلمه رو شورتم لک خون قرمز قهوه ای دیدم ترشحاتمم تو دسشویی خونی ب ...

سلام

منم الان ماه ۴ م واسه اقدام تا حالا سابقه نداشته روز ۱۷ پریودی لک ببینم

لک لانه گزینی ممکنه تو روز ۱۷ پریودی اتفاق بیوفته؟

سلام من روز چهارده یه صبح تا شب لک داشتم کسی اینجوری بوده ؟؟فک نکنم لتنه گزینی باشه نع؟؟

اینم بگم از هفتم تا دهم سیکلم ب شدت تخمدان چپم درد میکرد دکترم گفت ممکنه تخکگذاریت زودتر شده باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستان من ای یو ای کردم امروز صبح لک بینی داشتم یعنی ۱۰ روز بعد از ای یو ای ، این میتونه مربوط به لانه گزینی باشه ، موعد پریودیم بیستم اسفند هست ، کمی دل درد دارم در واقع بیشتر تیر میکشه، کسی اطلاعی داره؟ کسی اینطوری بوده و الان باردار باشه؟

سلام خانوما من امروز ٢١پريود هستم معذرت ميخام ولي موقع ادرار يه لخته ي كوچيك اومد ازم ولي لباس زيرم كثيف نبود به نظرتون لك لانه گزينيه؟

خدايامعجزتو بهم نشون بده🙏🙏🙏
2738

سلام دوستان .میشه منوراهنمایی کنین .9روز پیش اقدام کردیم .پنج روز دیگه وقت پریودیمه. امروزیه لکه خون دیدم .خیلی استرس دارم که حامله ام یانه .به نظرتون بی بی چک بگیرم یاصبرکنم تا پریودیم..

سلام خانوما من تازه با شماها اشنا شدم.

من امروز ۲۵ پریودمه و دو ماهه تو اقدامم چن روز پیش تست دادم مثبت شد بعدش دوبار دیگه دادم منفی شدو دیروز لک داشتم.و چن روزیه پایین شکمم درد میکنه و حالت تهوع دارم و یبوست و تکرر ادرار دارم.حالاباردارم یا نه؟

سلام دوستان

از کسایی که تجربه خونریزی لانه گزینی داشتن یه سوال دارم

من ۹ روز مونده به موعد پریودم و از دیشب خونریزی دارم و کمی هم دل درد

شما تجربه لانه گزینیتون چجوری بود? در حد لکه یا خونریزی زیاد داشتین?🤔

2706