2737
2734
عنوان

کسایی که لک لانه گزینی دیدین لطفا راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 756516 بازدید | 676 پست

سلام بچه ها من این ماه علائم خیلی داشتم ۲روز مونده به پری الان زیر دلم روشکمم پهلوم درد میاد از دیروز غروب تا الان دستشویی که میرم خودمو خشک میکنم خون  قهوه ای همراه با ترشح رو دستمال به مقدار کم میبینم امروز هم دیدم ولی کمتر خیلی کم رنگ ولی دیروز هم یکم اومد  الان نمیدونم چیه یعنی دارم پری میشم

من شب قبل پریود شدنم خونریزی خیلی کم داشتم وبد چندساعت لکه بینی شد وبداز 24 ساعت کلا تموم شد

سلام گلم خوبی؟منم دقیقا مثل شما شدم ، امروز ۲۸ دوره مه، دیشب کمی خونریزی داشتم، امروز خیلی کم لکه بینی، ولی امروز بی بی چک منفی بود، شما کی بی بی و آزمایشت مثبت شد، من هیچ علایمی ندارم، حتی دل درد پریود هم ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

چرا این لکه بینیا تمومی نداره؟؟؟ 

من چهارروزه لک دارم ولی کامل پریود نمیشم معلوم نیست حامله ام یا پریود میخوام بشم !!! کلافه شدم دیگه 😤😤

خدایا شکرت تو شب «لیلة الرغائب» حاجتمو دادی ❤️
2738

سلام منم تنبلی تخمدان دارم تحت نظر دکترم  ۷ماهه ک تو اقدامم ولی هنو هیچ نتیجه ای نگرفتم الان نزدیک یه ماهه ک قرص متفورمین میخورم پریودمم نامنظمه ماه قبل دوم تیر شدم ولی این ماه با یه هفته تاخیر هنوز پریود نشدم دوم تیر ازمایش دادم منفی بود ولی دو روزه ک لکه بینی خیلی خیلی کم دارم ک کرم رنگ دارم هیچ علائمی از پریودی ندارم به نظرتون امکان داره بارداری دیرتر خودش رو نشون بده 

2706