2733
2739

لایکم کنیدمنم همین مشکل رودارم بیام بخونم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شقاق سینه منظورتونه دیگ؟ 

احتمالا منظورشون مقعده. چون سینه که خودش خوب میشه

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
نه.مقعد

میگن وقتی ایجاد شد تا ۳ ماه فرصت داری بری دکتر درمانش کنی وگرنه اگه خودش ببنده دیگه نمیشه منم بعد بارداری دارم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738
من شنیدم اگر شقاق را جراحی کنن شخص دچار بی اختیاری باد میشه.

تو ۳ ماه اولی که میگم جراحی نمیکنن دکتر دارو میده منم متاسفانه دیر فهمیدم دیگه نشد

احتمالا منظورشون مقعده. چون سینه که خودش خوب میشه

وای نه ،الان دو سه هفته اس سینه های من داغون شده خوبم نمیشه، دخترمم یکسره داره مک میزنه

فعلا کرم گرفتم میزنم یکم بهترشده

برای آرزوهایی ک خاکسترشُ باد برد …❤️‍🩹
2706