2733
2734
عنوان

یه سوال سرنوشت ساز. ..

6 بازدید | 34 پست
من یه نی نی هفت ماهه دارم.تا ماه پیش لک بینی داشتم آخرشم با نذر و نیاز قطع شد.حالا از یه ماه بیشتر شده که پریود نشدم.خییییییییلس میترسم نکنه باردار باشم؟ ایندفعه دیگر فکر کنم شوهرم یا منو میزنه یا خودشو.اولیشم خداخواست بود. البته جلوگیری کردم.برم آز بدم؟؟؟؟؟؟
اگه پیشگیریت طبیعی بوده حتما از خون بده
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای خدا حکمتتو شکر,یکی وقتی فقط منتظر اون لحظس که بفهمه بارداره بعدش تو خوشی غرق میشه یکی هم اینطوری.....
خداجونم حالا که این فرشته کوچولورو سپردی دست من ومنو لایق مادری دونستی کمکم کن تا مراقبش باشم یه نی نیه سالم و صالح بدنیا بیارم....خدایا شکرت عاشقتم
پیشگیریت چیه؟ کاندوم رو دکترا بعد زایمان میگن بهترین راهه.واینکه از اول رابطه استفاده بشه نه وسطش چون احتمال بارداری هست اون طوری
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
دوستان اینطوری نگید واقعا با بچه کوچک باردارشدن خیلی سخته
فهیمه جون میگن از بعد چهلم حتما پیشگیری مطمئن داشته باشید بوده کسی بچه اش 2 ماهش بوده باردار شده اصلا پریود نشده بوده