2737
2734

من ۹۸ زایمان کردم سزارین

خیلی راضی بودم خیلیییییی خوب بود همه کارامو پرستارا میکردن واقعا بخش زایمانش خیلی خوبه به ادم ارامش میده من ب شدت ترسو بودم ولی موقع زایمان واقعا یه ارامشی داشتم...یه دست لباس سفید تن بچه میکنن خودشون.ولی شما با خودت ببر همه چی مخصوصا پتوی نوزاد.من پارسال سزارین شد پنج میلیونو پونصد فکر کنم یا ۶تومن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکرکنم 6تا7 میلیون چرابیمارستان اقبال انتخاب کردین تعریف شنیدن ازش چون من خودمم میخوام برم اقبال چندماهه هستین

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2728
فکرکنم 6تا7 میلیون چرابیمارستان اقبال انتخاب کردین تعریف شنیدن ازش چون من خودمم میخوام برم اقبال چند ...

من 9ماهم 16شهریور زایمانمه خواهرم اونجا زایمان کرده خیلی راضی بود

2738
من 9ماهم 16شهریور زایمانمه خواهرم اونجا زایمان کرده خیلی راضی بود

ایشالله به سلامتی زایمان کنی گلی چرا زنگ نمیزنی 118 شماره بیمارستان اقبال بگیربعدبپرس خیالت راحت بشه 

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
فدات شم همچنین اخه میگن به ادم 

آره بابابیمارستان شخصی بهت میگن گلم نی نی چندمته اسمشوچی میخوای بزاری من 5 ماهه هستم منم چندتا بیمارستان خوب سراغ دارم میخوام 8 ماهه شدم دونه دونه زنگ بزنم بپرسم یکی آتیه ویکی اقبال ویکی مادران