2733
2739

ببخشید من 12000تا سهم سخاف دارم واسه شرکت سیمانِ 

الان بفروشم؟؟ تادیروز مثبت میخورد مدام امروز منفی ۳ 

چکارکنم؟😔😔

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اگر مذاکره ای شده باشه واسه کم کردن تحریم ها احتمال اصلاح هست...اما بااین وضعیت دولت مجبور به ...

تمام سود مردم صفر میکنن دوباره بورس به جریان میندازن😐😂

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕
2731
خوب یک روز شستا16در صد ریخت 

بله اینکه چیزی نداره یکروزه هم ممکنه کلی بره توسود اگه سهمای خوبی داری ومطمئنی که بالامیره نگهش دار یخورده صف فروش باعث شداین اتفاق بیوفته تایه سهم میره تومنفی هم میرن سراغ فروش درحالیکه باید صبرداشت

شوهرم داره سکته میکنه همه دارییمونو گذاشت تو بورس حتی وامهآی گه گرفته بودیم واسه خونه ولی یهوقیمت مس ...

وای خدا اخه کسی که این همه سرمایه میاره میده سبد گردان 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2738
بله اینکه چیزی نداره یکروزه هم ممکنه کلی بره توسود اگه سهمای خوبی داری ومطمئنی که بالامیره نگهش دار ...

اونا که پول دارن از امروز راحت می تونن خرید بزنن فک کنم به نفعشان باشه به خاطر ریزش 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
نه به جذابیت قبل.. به این میگن یکی از راه های نوسان گیری دولت  جهت تامین نقدینگی و کسری بودجه

خداروشکر کسری بودجه حل شد😐

خدایا ما انقدی ک آرزو داریم وقت نداریمااا بجنب قربونت برم💕