2733
2734

من خواهرم CF داشت روز تولدش رفتم سر مزارش 

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تنها نیستی توبیاببین خواهرم چه بلاهایی سرم آورده فک میکنی بایه دشمن خونی طرفم 

اوم مال منم مث دشمنع باهام😭😧😞فیلم عروسیمو میبینم نشسته ی جوری با حسرت نگاه میکنه ک نگووو

خوشحالم برات گلم💖

ممنونم❤

شاید چون بزرگترن و ازدواج کردن رابطمون خوبه

از قدیمم گفتن دوری و دوستی

ولی وقتی مثل اونی که گفتی میریم خرید و اینا

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم
ممنونم❤ شاید چون بزرگترن و ازدواج کردن رابطمون خوبه از قدیمم گفتن دوری و دوستی ولی وقتی مثل اونی ...

نع والا بنظرم هیچ ربطی نداره مال منم خیر سرش ازدواج کرده بزرگترم هست بچه هم داره دور هم هستیم ولی هرموقع میاد خونمون یا میریم خونه بابام اینا مث دشمنه باهام

اوم مال منم مث دشمنع باهام😭😧😞فیلم عروسیمو میبینم نشسته ی جوری با حسرت نگاه میکنه ک نگووو

حسرتو اینارو ول کن،کاراش اینقدر وحشتناکه اصلا نمیدونم کدوومو بگم 

عزیزم برای سلامتی پدرم ،مرد مهربان زندگیم صلوات بفرست(اللهم صل علی محمد و آل محمدوعجل 
نع والا بنظرم هیچ ربطی نداره مال منم خیر سرش ازدواج کرده بزرگترم هست بچه هم داره دور هم هستیم ولی هر ...

چرا آخه 

منم یه دخترخاله دارم با داداشش اینجوریه همیشه میگم خوبه اجیای من مث اون نشدن

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم
چرا آخه  منم یه دخترخاله دارم با داداشش اینجوریه همیشه میگم خوبه اجیای من مث اون نشدن

اکثرا مقصر پدر ومادران که از بچگی بین بچه هاشون فرق میذارن

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»

شاید مشکلی داره شاید پدر مادرت بین شما و خواهرت خیلی فرق گذاشتن بهت حساس شده

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔