2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
مدلشو نمیدونم مسگه همینه ببین ۴ ملیون زیاد نگفته 

ببین من یه نگاه کردم به نظر میاد از مدلهایی باشه که چهارو خورده ای پنج و خورده ایه، اینطوری باشه چهارتومن خیلی زیاد میگه دست دوم. بری نو بخری بهتره.

ولی مدلای اسنوا هفت هشت تومن هم داره اگه از اونا باشه خوبه قیمتش. برای همین میگم مدل دقیقشو ازش بپرس 

ما هم چند سال گاز اسنوا داریم راضی هستیم یخچال تکنو خریدیم افتضاحه

یه پرسپولیسی دو آتیشه ۹۹/۹/۹مشکل گرفتاری عشقم حل شد ماشینشم دادن  مشکل زمینمونم به امید خدا حل شد مامانم خوب شد منم عملهای که لازمه انجام دادم خونمونو عوض کردیم رفتیم همونجای که مامانم من و عشقم دوست داریم خونه جدید خریدیم ❤حواسم به توئه هوا سمت توئه هوا سمتیه که برسم به توئه❤                                                                          💗تو مرا جان و جهانی💗                          💖تا ابد با من باش💖                                               💘دوستت دارم و هیچ چیز جز این ندارم💘             💕 با تو در نهایتم من💕                                        💝 عاشقتم عشقم عشق منی عشقم جون منی جونم💝        

منم میخام گاز بخرم.تو جهیزیه نداشتم چون خونه گاز توکار داشت نخریدم.حالا که خونه خریدیم اونجا گاز نداره.جیبمون هم خالیه.

زنگ زدم ب بابام میگم گاز بخر میخنده میگه بچه دار شدی هنوز جهیزیه دادن من تموم نشده😁

خدایا هزار مرتبه شکرت که ی دختر سالم بهم دادی
2706