2737
2734
عنوان

بورسیااااااااا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 43 پست
یعنی شاهد بازار خوبی باشیم البته اگه این حقوقیا بخرن صف جمع میشه کم کم

امروز حقوقی ها و صندوق ها دستوری شروع به خرید کردن احتمالا تا فردا جمع بشه

در بینج کیسه عشقت نیم دونه ای بیش نیستم بی وفا مرا شل نپج

@سینابورس     لطفا جواب بدید ب سوالم

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز حقوقی ها و صندوق ها دستوری شروع به خرید کردن احتمالا تا فردا جمع بشه

خدا کنه  

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
2742
من خیلی ناراحتم

چقد ضرری؟؟

وای چه بد.............. خب تا کی وضع اینه؟؟؟

همه چی بستگی به دولت خودش داره کافیه فقط حقوقیای نماد های بزرگ یا صندوق حمایت از بازار استارت بزنند تا بازار از این حالت وحشتناک خارج بشه

2740

عجب پاقدم سنگینی داشتی بدبخت شدیم که😂😂

دوست عزیزم شوخی کردم نگران نباش و صبر کنی درست میشه . همیشه این اتفاق ماه مهر میفتاد امسال با دخالت دولت و ماجرای سهام عدالت و نفت و صندوق دارا و این چیزا زودتر هم اتفتق افتاده . بورس اول بلدی میخواد که جای درست خرید و فروش رو بدونی بعد هم صبر میخواد برای روزایی که مثل الان هیچی دست ما نیست . این روزا بازار رو باید ول کرد حتی نگاهش هم نکنید که حرص بخورید از این فرصت برای یادگیری استفاده کنید که موج صعود بعد دوباره شروع خواهد شد

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
مشکل اینجاست که حقیقی ها ، ول کن فروش نیستن، حقوقی هرچی میخره بازم حقیقی فروشنده است.

اخه نون یه عده توی همین بود که چنان در باغ سبزی نشون بدن که همه بدون بیان بورس طرف سرمایه فروخته ، شغلشو ول کرده اومده تو بورس . بعدم شیش هفتا سهم رو عین موشک بردن تو هوا ، همه نابلد بدو بدو بریم بخریم همینجا چه قدر خر روز پیام میومد می دیدید؟ حالا همه سهما با کله داره میفته دوباره همون نابلدا میفروشن حقوقی هم دلش واسه من شما نسوخته که میخره میخره که اون بدبخت نابلد تو ضرر بفروشه خوب که قیمت اومد پایین همین حقوقی سهم رو برمیگردونه و دوباره همون موج نابلد میدون برای خرید و سهم میره بالا . و توی این بازی اگر یه نفر دو نفر هزار نفر یه میلیون نفر  فروخته باشن سود رو کی کرده ؟ 🤐

عجب پاقدم سنگینی داشتی بدبخت شدیم که😂😂 دوست عزیزم شوخی کردم نگران نباش و صبر کنی درست میشه . ه ...

کی شروع خواهد شد اخه؟؟؟

👌چون که نا بلدن 

چطوری تاپیکمو بروز کنم عزیزم؟؟؟

کی شروع خواهد شد اخه؟؟؟

ببینید بورس دو قسمته یه قسمت تحلیله که مثلا ما بر اساس تحلیل تکنیکال میگفتیم مثلا امروز ممکنه بازار درست بشه و شاخص مثلا رو محدوده ۱۸۷۰ برگرده ولی یه قسمت دیگه اصلا و ابدا دست ما نیست دست رانت و دستای پشت پرده هست همین میشه که بورس این دوساله انقدر جواب میده و همه دنیا بورسش میریزه به خاطر کرونا ، مال ایران و ونزوئلا میره بالا . چون بورس اونا واقعا با اقتصادشون درگیره ولی بورس ما نه . مثلا این دوسال پیشرفت کرده اقتصاد مملکت هم پیشرفت کرده ؟ معلومه که نه . شما توی اخبار گاهی میشنوید مثلا میگه شاخص امریکا ۲۰۰۰ واحد ریخت به عنوان خبر داغ و بدبختی ازش یاد میشه تو کشورشون .  شاخص بورس ما روزی چند صد هزار واحد بالا پایین میشه 😅😅خلاصه مطلب این که وقتی مثل پارسال دست ما بود میشد یه حدسایی زد ولی امسال که انقدر دخالت دولت عیان و جدی. هست فقط باید منتظر بود و بدون تعارف بگم دندون طمع رو کشید بازار امسال مسلما مشابه پارسال یا دوسال پیش نخواهد بود و صبر میخواد . الان قراره امروز ظهر شستا باز بشه و اگر شستا که خودش یه غوله و کلی زیر مجموعه داره توی دامنه نوسان منفی ۱۰ بخوره شاخص بازم سقوط میکنه و این وضع ادامه داره . کار درست اینه که فقط بشینید و نفروشید . سهماتون تا وقتی سهمه داراییتون نیست سهمه و قابلیت برگشت داره حتی یکسال دیگه ، ولی اگر نقد شد یعنی شما ضرر کردید و اون دست پشت پرده کیف کرده و به هدفش رسیده 

2706