2737
2739
عنوان

بورسیااااااااا بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 43 پست
ببینید بورس دو قسمته یه قسمت تحلیله که مثلا ما بر اساس تحلیل تکنیکال میگفتیم مثلا امروز ممکنه بازار ...

مرسی عزیزم از اینکه وقت گذاشتی

راهنماییت ارزنده بود

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             

شما الان ببینید سهم پدیده شاندیز چه قدر سرش قائله شد چه قدرا سکته کردن چه قدرا به فنا رفتن بعد از این همه سال باز شده . البته این واقعا صبر ایوب بود ولی منظورم به اینه که تا نفروختی ارزش داره تو ضرر بفروشید ضرر کردید . باید وقتی تو ضرر فروخت که بدونید بلافاصله جا داره برید جای دیگه وارد سود بشید نه مثل الان. بازار امسال خیلی سخت میشه اتفاقات اقتصادی سیاسی انتخابات ریاست جمهوری امریکا و خودمون . سهام عدالت صندوق دارا فروش نفت همه اینا بازار رو متشنج میکنن . ار الان بدونید که شهریور و مهر سال مالی حقوقیا هست و اکثرا مدتی فعالیتشون کم میشه و همین دوباره خودش بازار رو منفی میکنه . خلاصه که همه اینا هست واسه همی میگن با پول مازاد بیاید بورس پولی که قرار بوده چند سال یه کوشه بمونه کاریش نداشته باشید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببینید بورس دو قسمته یه قسمت تحلیله که مثلا ما بر اساس تحلیل تکنیکال میگفتیم مثلا امروز ممکنه بازار ...

احسنت به تحلیلتون واقعا همینه

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
2731
شما الان ببینید سهم پدیده شاندیز چه قدر سرش قائله شد چه قدرا سکته کردن چه قدرا به فنا رفتن بعد از ای ...

مرسی عزیزم خیلی مهربونی  

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             
شما الان ببینید سهم پدیده شاندیز چه قدر سرش قائله شد چه قدرا سکته کردن چه قدرا به فنا رفتن بعد از ای ...

تحلیلتو خیلی قبول دارم ولی غم انگیزه........... یه تومن ضرر اخه  

2740
تحلیلتو خیلی قبول دارم ولی غم انگیزه........... یه تومن ضرر اخه    

😂😂😂 شما دیر اومدید که یک میلیون تو ضررید مردم ضرر پنجاه درصد و بیشتر دادن یعنی الان پولشون نصف شده . راهش همینه که نگاهش نکنید اعصاب پولادین میخواد بورس امسال 

هر چی میگفتیم...یه عده ما رو ساده فرض میکردن...من که به شخصه دیگه وارد تاپیکهای بورسی نمیشدم...که یه عده میگفتن...ماهی فلان قدر سود کردیم...بدویین بیاین...الان اونا پیداشون نیست...

الانم بازم تو چند تا تاپیک گفتم نفروشین...صبر کنین...ولی کی گوش میده...همه می ترسن...کلا همه خودشون رو علامه میدونن...و کسی اگه چیزی غیرشون بگه...میشه احمق...اون زمان میگفتیم...نرین...زندگیتون رو نفروشید...اینا سود میشه تو جیب دولت...گفتن بنده حالیم نیست...حالام میگیم نفروشین...صبر کنین...بازار ثبات پیدا کنه...بازم میگن...بنده حالیم نیست...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
هر چی میگفتیم...یه عده ما رو ساده فرض میکردن...من که به شخصه دیگه وارد تاپیکهای بورسی نمیشدم...که یه ...

مهسا جون بنظرت کی سبز میشه؟؟ این ک میگن فدا سب زمیشه چون فلان صف جمع شده درسته ایا>><<؟؟

هر چی میگفتیم...یه عده ما رو ساده فرض میکردن...من که به شخصه دیگه وارد تاپیکهای بورسی نمیشدم...که یه ...

بله متاسفانه و اون دست های پشت پرده 🤐 سوار بر همین حماقت ها هست و فعلا راهشو پیدا کرده و میتازه تا برای خودش نقدینگی ایجاد کنه . اتفاقا منم یه گروه هستم هی مدیر بدبختش میگفت اخه چرا همه حمله میکنید به شش هفتا سهم ؟ مگه مثبت پنج اینا با بقیه فرق داره میگفتن نه تحت حمایت دولته . اخر مدیر گفت من نمیدونم شما واسه خودتون منم واسه خودم سهمای کوچیک کف قیمتی میخرید فقط . حالا هر روز تو گروه اه و ناله بلنده . اخه ادم چی بگه بهشون خود کرده را تدبیر نیست . سهمی که ۶۰۰ درصد سود کرده عین موشک بدون ایجاد کف حمایتی مشخصه سقوط ازاد میکنه دست هیچکس هم به جایی بند نیست

مهسا جون بنظرت کی سبز میشه؟؟ این ک میگن فدا سب زمیشه چون فلان صف جمع شده درسته ایا>><<؟؟

عزیزم...باید صبور باشی...این جمع شدنش زیاد قابل پیشبینی نیست...که بگیم امروز و فردا...باید صبر کنی...قدیمی های بورس...فقط میگن صبر کنین...میگن حداقلش اینه که ضرر نمیکنین...مساله اینه که یه عده...پوله زندگیشون رو آوردن وسط...و هزار تومنم براشون هزار تومنه...ان شاالله که شما جزش نیستی...صبر داشته باش...الان دولت داره پولاش و جمع میکنه...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊