2752
2734
عنوان

کیا تو زندگیشون معجزه رخ داده؟

5400 بازدید | 79 پست

یعنی کامل نا امید شدن ولی بعد واسشون‌معجزه شده به خواسته شون رسیدن؟

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامان من

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

اون طوری نه 

ولی خدا خیلی دوسم داره تا حالا ب هر چی خاستم رسیدم 

شوهرم خیلی خوبه زندگيم عالیه 

برای کسی بد نمیخام همیشه برای همه دعا میکنم فک کنم ب خاطر اونه 

خیلی دل نازک و دلسوزمم هستم 

ولی در کل انرژی مثبت زیاده 

همینکه شبا میخوابمو صبا بیدار میشم معجزس . همیشه بخودم میگم نذار عادت معجزه های همیشگی رو واست ناپدید کنه . پدر مادری که تو خواب میبینم جلو چشام تصادف کردن و رفتن و تو بیداری اول صبحی صحیح و سالم میخندن واسم معجزه شیرینه ‌ خدایا شکرت  

هیچ  

من دخترم از طبقه دوم افتاد خدا برام نگهش داشت و پسرم دکترا گفتن تا پنج یا شیش ماهگی بیشتر تو شکمت زنده نمیمونه سقط میشه ولی موند و سالم به دنیا اومد 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706