2733
2734
عنوان

معجزه

328 بازدید | 29 پست

دوستان من یا حاجت تو دلمه که فقط معجزه میتونه منو بهش برسونه... به هر دری زدم... چیکار کنم که خدا صدامو بشنوه معجزه کنه من به خواستم برسم؟😔

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر کردم منو صدا کردی💜

خواهش میکنم یه راهی بهم‌نشون بده... بخدا به هر دری زدم ۲سال صبر کردم...

تاریخ ۹۹.۹.۹ بهترین روز زندگی منه... اتفاقی که منتظرشم میوفته و به آرزوم‌میرسم... خدایا شکرت 🙏🏻❤
با خدا راز و نیاز کن و امید داشته باش

همش با خدا حرف میزنم خیلی امید دارم خیلی خوابای خوب میبینم ولی خوب هنوز چیزی عوض نشده...

نماز کن فیکون حضرت عباس خیلی ها حاجت روا شدن  شرچ کن میاد

مرسی عزیزم❤❤

اگه به زیارت عاشورا و دعا اعتقاد داری ، یه چاه زیارت عاشورا بگیر یا ۷ روز پشت سر هم سوره ی یاسین بخو ...

مرسی عزیزم خدا خیرت بده❤

همش با خدا حرف میزنم خیلی امید دارم خیلی خوابای خوب میبینم ولی خوب هنوز چیزی عوض نشده...

زیاد دربارش فکر نکن و ب خدا بسپارش 

و صبور باش

بعد از بارش بارون از سیاه ترین ابر؛ روشن‌ترین و قشنگترین رنگین کمون رو خواهیم داشت ❤️
2706