2737
2734
شما هم میخواین از کیت استفاده کنین .... فکر کنم ماه دیگه میاد 

نه اصلانمیدونم کیت چیه؟

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد وَعَجَّل فَرَجَهُم🌺🍃                                        ماملت امام حسینیم

عزیزم متاسفم چرا بارداری اولتو از دست دادی؟؟ من خواستم اقدام‌کنم بخاطر کرونا دست نگه داشتم... میگن پاییز خطرناکی داریم امسال چون یه بار سقط داشتم میترسم... ولی کیت تخمک گذاری میگن نتیجش درست نیست و نبایداعتماد کرد

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهریور و مهر و آبان نداره من همیشه اقدامم ولی نمیشه😂

این ماه دیگه برا امام حسینه ... ان شالله به حق علی اصغرش دامن همه منتظرا سبز بشه 

تو از من تمام دلـღــم را گرفتی از این بیش باج و خراجی ندیدم❤
2731
نه اصلانمیدونم کیت چیه؟

من ماه پیش طبق محاسبات خودم از روز ۱۲ تا ۱۸ پری اقدام کردم از اونجایی که بارداری اپل با یه بار اقدام بود هفته آخر که دل درد داشتم فکر میکردم گرفته نگو تازه اونموقع تخمک آزاد شده بودو من از ذستش دادم  میگن کیت ها زمان آزاد سازی تخمکو میگه 

2738
عزیزم متاسفم چرا بارداری اولتو از دست دادی؟؟ من خواستم اقدام‌کنم بخاطر کرونا دست نگه داشتم... میگن پ ...

مشکل ژنتیکی داشت 🙈🙈🙈 میدونم ولی خوب سنمم داره میره بالا 

عزیز دلم ان شالله با خبرای خوب میای 

انشاالله همه تون باردار بشین 😍😍😍😍😍منم پارسان این موقع درگیر ازمایش وتست بودم همشم منفی بود وگریه زاری من تمامی نداشت تا اینکه اذر ماه مثبت شد شکر خدا الان یک ماهشه رئوفم 😍😍😍انشاالله همه تون سال بعد همین موقع نی نی هاتون بغلتون باشه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
برای اینکه قبل اقدام میخورن بعد بچه که به دنیا میاد میبینی یه تیکه ماهه.

چه خوب شد گفتی منم بگیرم ... من کمی به خشک شده هم دارم دمنوشی مصرف کنم هم میشه ؟ 

من دو تا دندونم فکر کنم باید پر بشه.میهوام اقدام هم کنم ولی با اوضاع کرونا میترسم برم دندون پزشکی.چی ...

من دندونپزشکیامو رفتم ... کرونا رو نمیدونم باید چه کنم 

من دو تا دندونم فکر کنم باید پر بشه.میهوام اقدام هم کنم ولی با اوضاع کرونا میترسم برم دندون پزشکی.چی ...

چطور. میترسین دندون پزشکی برین ولی میخواین باردار شین خودتونو بندازین وسط گرفتاری و دکتر و سونو و آزمایش و بعدش دکتر بچه و..............نمیترسین 

انشاالله همه تون باردار بشین 😍😍😍😍😍منم پارسان این موقع درگیر ازمایش وتست بودم همشم منفی بود وگری ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزممممممم کلی ذوق کردم خوندم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️خدا خودش حافظ نی نیت باشه 

2706