2737
2739
عنوان

کیا بینیشون عمل کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 59 پست
عزیزم ببخشید انقد سوال میپزسم  تو اینه هم معلوم بود؟  مال من کمه اولا با دس حس میشد  ...

نه عزیزم راحت باش درکت میکنم نگرانی منم مث شما بودم اره تو اینه نیمرخ مشخص بود . شبیه خرطوم شده بود😅 . نگران نباش اصلا مال بعضیا ورمش زیاده مث من و شما . خوب میشه شبها چسب بزن یا وقتایی که تو خونه ای . خیای کمک میکنه به ورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه چند نفر تو سایت گفتن  ما  کاارمون به سوهان کشی کشیدو درست نشد😫گرخیدم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
اخه چند نفر تو سایت گفتن  ما  کاارمون به سوهان کشی کشیدو درست نشد😫گرخیدم

نه بابا نگران نباش ورمه . میخوابه خودش فقط زمان میبره . طبیعیه عزیزم استخونت رو تراشیده دستکاری شده استخون اونجا ورم میکنه دیگه.اگه مال منو میدیدی شده بود دوبرابر دماغ واقعیم 

2740
یه سوال روی بینیت برامدگی هم داشتی فک کنی قوز داری مال من یه برامدگی داره رو همون جایی که قوز داشتم ...

عزیزم مبارکت باشه میشه بگی چقد عملت سخت بود؟ چقد درد داشت و کجاها بیشتر اذیت شدی؟ منم ماه دیگه عمل دارم خیلی می ترسم

چطوری جیگر  درک کن منو😂

کوفته ..مگه نگفتم خوب میشه😐😐😐😐😐😒

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
هردفعه چسبو وا میکنم  حالم بد میش

نگران نباش خوب میشه باور کن