2726

جااالبه همه تو کرونا رفتن عمل بینی.. کرونو رو هیچی حساب نکردیم

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چشتی نیه مه خودم ۲بار گرفتم چیزیم نشد

خیلی ها رم میشناسم مردن.. حالا شانس اوردی دلیل نمیشه این ویروسو کوچیک ببینی

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
اره کل بینیت ظریف تر و کوچیک تر میشه ‌. من چندماه اول از بینی قبلم بزرگتر شده بود و شبیه خرطوم شده ب ...

یه سوال روی بینیت برامدگی هم داشتی فک کنی قوز داری

مال من یه برامدگی داره رو همون جایی که قوز داشتم 

دکتر گفت درست میش البته کوچیک

واقعا برامدگی داشتی؟  درس میشه. من حس مبکنم‌قوزمو برنداشته😫

اره داشتم . قوز دار و سرپایین شده بود اولاش از شدت ورم فقط دست بزنی مشخصه که ورمه یا استخون . درست میشه نگران نباش . ممکنه ورمت بیشتر هم بشه . اما کم کم خوب میشه و شکل میگیره .مال من بعد یسال و خورده ای هنوزم یکم ورم داره 

اره داشتم . قوز دار و سرپایین شده بود اولاش از شدت ورم فقط دست بزنی مشخصه که ورمه یا استخون . درست م ...

عزیزم ببخشید انقد سوال میپزسم 

تو اینه هم معلوم بود؟ 

مال من کمه اولا با دس حس میشد 

بعد که ورمش خوابید کمی معلوم شد تو اینه هم  ولی زیاد نیس

بعدش یه سوال مال توام دس رو برامدگیت میزدی سفت بود 

دکتر بهم گفت فیبروز درست میش😣

2706