2737
2734
عنوان

زنگ‌زدم‌بابام گفتم ماشینتو بیارم تو پذیرایی 😐😐🍭🤦🏻‍♂️

| مشاهده متن کامل بحث + 760 بازدید | 31 پست
خداروشکر ۶ تا رو زدی خیلی چرته تاپیکات

😂😂😩😩

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر ۶ تا رو زدی خیلی چرته تاپیکات

خداروشکر گفتی عقدت خالی شد🙂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2731
نمیشه ضد حال نزنی😂🍭

ولشون کن بابا 

من یه تاپیک زدم یادم رف پایینش بنویسم فان.به جز یه نفر که ایکیوش رسید خودش فهمید فانه.بقیشون جرم دادن😐😂😂😂

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
2738

😂😂😂😂😂😂👍👌

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
ولشون کن بابا  من یه تاپیک زدم یادم رف پایینش بنویسم فان.به جز یه نفر که ایکیوش رسید خودش فهمی ...

والا من چن‌بار بحث کردم اینجور کاربرا رو شستم گذاشتم کنار کاربریم تعلیق شد بخاطر همین دیگه کاری بهشون ندارم به کتف چپم☹☹😅🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
والا من چن‌بار بحث کردم اینجور کاربرا رو شستم گذاشتم کنار کاربریم تعلیق شد بخاطر همین دیگه کاری بهشو ...

😂😂😂درستشم همینه

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
عقده نبود واقعیته تو چرا خالی نمیشی؟

تو خالی کن عقده هات رو فعلا🍭

2706