2737
2734
عنوان

اگر راهنمایی در مورد ای وی اف لازم دارید در خدمتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2190 بازدید | 81 پست
عزیزم ivf صرفا برای تعیین جنسیت چقدر هزینه داره ایا دردسراش زیاده و درد و تهوع داره تو مراحلش 

ivfساده و با تعیین جنسیت هیچ فرقی تو موادو دارویی و امپول نداره ففط هزینهشون فرق داره حدور سه تا ۴ تومن

داروهای مورد استفاده تو سیکلivf چون افزایش کارکرو تخمدان را دارند گاها دچار تهوع میشه ادم ولی خیلی کم

کلا ای وی اف پروسه پر هزینه  و پیچیده ای هستش دردر سر هم داره اگر شما فقط به خاطر تعیین جنسیت انجام مبدید توصیه میکنم انجام ندید

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ivfساده و با تعیین جنسیت هیچ فرقی تو موادو دارویی و امپول نداره ففط هزینهشون فرق داره حدور سه تا ۴ ت ...

هزینش س ه چهار میلیونه؟ یا اختلاف هزینش انقدره

زمان بر ینی چند ماه ؟ 

پست های منو ریپلی کنید😕مرسی اه😏
هزینش س ه چهار میلیونه؟ یا اختلاف هزینش انقدره زمان بر ینی چند ماه ؟ 

من بدون تعیین جنسیت ۱۶ تومن هزینه کردم  با تعیین جنسیت هزینه اش فکر کنم ۲۰ تومن بشه

یک ماه تا سه ماه

2731
من بدون تعیین جنسیت ۱۶ تومن هزینه کردم  با تعیین جنسیت هزینه اش فکر کنم ۲۰ تومن بشه یک ماه تا ...

عزیزم به من گفتن یه دوره ال دی بخورم و ۵ تا مونده تموم بشه برم سونو که بعد داروهارو تجویز کنن 

میشه لطفا بگید چند مرحله سونو داشتید و چقدر دارو و امپول قبل از پانکچر داشتید 

ایشالا اگر شوهرم راصی بشه نمیخوام به کسی بگم با پدرسوهرم اینا  تو به خونه هستیم و مهرو ابان هم کلی تعطیلی داره که فکر کنم باهاشون بربم شهرستان 

مبخوام بدونم امپولا رو میتونم خودم بزنم کسی متوجه نشه یا نه باید برم بیرون برای تزریق و بعدش درد داره یا نه 

کلا میشه با چندنفر باهم بود و اونا متوجه نشن یا نه

2740
راستی مرد هم باید ازمایش بده یا همون ا مایش اسپرم کافیه

گلم فقط همون ازمایش اسپرم هستشولی

الان به خاطر کرونا ازمایش کرونا هم میدن

عزیزم به من گفتن یه دوره ال دی بخورم و ۵ تا مونده تموم بشه برم سونو که بعد داروهارو تجویز کنن  ...

عزیز دلم داروها و امپول ها زیاده

بعضی امپول ها مثل سینال اف خودکاری رو میتونی بزنی

ولی امپولhmgعضلانی هستش خودت نمیتونی بزنی باید خودش سر ساعت مقرر بزنی

مرتب در دول استفاده از اروها هفته دو یا سه بار سونو میشدم من تا اندازه فولی هام بدونه دکتر

اگه امکان‌پذیره تو نرو شهرستان

عزیز دلم داروها و امپول ها زیاده بعضی امپول ها مثل سینال اف خودکاری رو میتونی بزنی ولی امپولhmgعضل ...

حدودا چندبار سونو مبخواد(شاغل هم هستم باید مرخصی بگیرم)

امپولhmgچندتا هست؟؟

حدودا چندبار سونو مبخواد(شاغل هم هستم باید مرخصی بگیرم) امپولhmgچندتا هست؟؟

گلم زیاده امپول

سونو هم من دکترم هر یه تا چهار روز سونو میکرد

2706