2737
2739
عنوان

بچه ها ... 😞

133 بازدید | 22 پست

میگم که شماها از حال همسایه هاتون خبر دارین یا نه ؟! 

یا فامیلتون ؟ 

تا حالا پیگیر بودین ببینین دارن ندارن شب سرشونو گرسنه میذارن زمین یا نه 😢

بعد اگه ندارن به چه عنوان و چجوری بهشون کمک میکنین ... 

راستش من خودمم یذره کشیدم روزارو ناشکری نباشه 

اما الان که فکر می‌کنم با خودم میگم همین الان چند نفر غمبرک زدن گوشه خونشون از بی پولی ؟؟! 

چند تا مرد الان دارن وقت تلف میکنن بیرونه خونه چون روشون نمیشه برن خونه بخاطر دست خالیشون ؟؟؟!!!!! 

چند نفر گوشیاشون چند وقته خاموشه برا یه بدهی ناقابل و کم ؟!؟! که با هر زنگ طلبکارشون بدنشون نلرزه ؟!؟! 

چند نفر چششون به زنگ تلفن یا دره که شاااید فرجی بشه و یه نفر از یه جایی یه خوراکی یا پولی چیزی ببره براشون؟؟؟!!!  

و حالا ...

چند نفرتون کنار گوششون آنقدر سر میز غذا خوردین که نمی‌تونین بلند شین و انقد غذاها اضافه میاد میندازین دور و یه چیز عادیه براتون؟؟؟!!! 

چنتاتون پول دارین که نمیدونین باهاش چکار کنین 

پا میشین میرین کلی لوازم آرایش و کفش و لباس اضافه می‌گیرین ؟؟!! 

ببینید به خود خدا قسم نه میخام موج منفی بدم 

نه بگم آره دارین پس باید بدید به بقیه ! نه ابدا 

برا داراییتون زحمت کشیدین نوش جونتون الهی بیشتر شه روز به روز 🙏💜

فقط میگم اگه گاهی نگاهی م کردید به اطرافتون جای دوری نمیره بخدا و شاید باور نکنید اما چند برابرش باز برمی‌گرده بهتون ... دیدم که میگم ... 

دنیا تا مرده دولت نامرد تر ... 

بیاین تا هستیم اون دنیامونو بسازیم ... 

منم خواهر کوچیکترتون قصد جسارت نداشتم خدا می‌دونه .... 

ببخشید پر حرفی کردم😞

فقط خدا ...

مهربون😻

بخدا ادم روش نمیشه به همسایه ای ک نداره کمک کنه میترسه خجالت بکشن یا...

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یکی از کارایی که میخوام بزرگتر شدم و درآمد داشتم بکنم کمک به یتیم خونه ها و نیازمنداس با خدا عهد بستم و حتما انجامش میدم 

الانم اگه تو همسایه ها کسیو بشناسیم کمک میکنیم واقعا چیزی کم نمیشه ازمون گناه دارن ادم دلش کباب میشه بخدا من هر دفعه یکیو میبینم محتاجه اشک تو چشام جم میشه کاش انقدر پولدار بودم به همه کمک میکردم😭

خدایا شکرت ❤
مهربون😻 بخدا ادم روش نمیشه به همسایه ای ک نداره کمک کنه میترسه خجالت بکشن یا...

بگو مثلا فلان وسایل اضافه خریدیم میگم یوقت خراب میشه اوردم برای شما

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت

خیلی غم دارم امشب😞 خدا هیچ سفره ایو خالی نذاره... 

گرسنم نمتونم همین شام سادرو هم بخورم 😞

ببخشید اگه حالتون گرفته شد 

اما بخدا یه تلنگره بیاید تو جامعه خراب شده لاقل خودمون دست همو بگیریم 

فقط خدا ...
2738
من یکی از کارایی که میخوام بزرگتر شدم و درآمد داشتم بکنم کمک به یتیم خونه ها و نیازمنداس با خدا عهد ...

خدا خیر دنیا و آخرت بده بهت مهربونم 

ان شاالله حتما می‌تونی 

فقط خدا ...

من وخواهرکوچیکم بعدازفوت پدرومادرمون موندیم توخونه ۴ماه همسایه هامون مارونگه داشتن بعدفرستادن مارو بهزیستی هروقت یادشون میکنم براشون صلوات میفرستم واقعادرحقمون لطف کردهرجایی هستن سلامت باشند الانم که شوهرکردم همسایه های الانمم خیلی خوبن ایشاالله خدااجرشون بده .

ادم های خوبی سر راه من قرار میگیرن از خدامیخوام هرچی میخوان بهشون بد❤🌷

الهم صلی علی محمد وال محمد🖤

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞
خیلی غم دارم امشب😞 خدا هیچ سفره ایو خالی نذاره...  گرسنم نمتونم همین شام سادرو هم بخورم 😞 ...

خدااجرتون بده ایشاالله همین که بفکر هستین خودش خیلیه خدا نون قلبتونو میده ایشاالله سلامت باشید🌷

درهیاهوی مغزم کسانی راکشتم که روزی بهترینم بودن 🤞
من وخواهرکوچیکم بعدازفوت پدرومادرمون موندیم توخونه ۴ماه همسایه هامون مارونگه داشتن بعدفرستادن مارو ب ...

عزیزم💙 همین دعاها به دنیا دنیا مال دنیا میاارزه...

خوشبخت و راضی باشین همیشه  

فقط خدا ...
2706