2737
2739
عنوان

پارسال همین موقع...

| مشاهده متن کامل بحث + 1001 بازدید | 60 پست
سزارین دومی خیلی بهتر بود دردش واقعا کمتر بود  فکر کنم اولی چون بی هوش بودم و بی تجربه سخت تر ...

آخی عزیزم تولدش مبارک منم قراره سه هفته دیگه سزارین بشم با اینکه تجربه ی دوممه استرس دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پارسال این موقع ماه عسل مشهدبودم،ولی الان خونه تنهام،دعاکن منم سال دیگه این موقع مامان شده باشم،ا ...

منم پارسال این موقع ازمشهدداشتم برمیگشنم توقطاربودم براماه عسل رفته بودم

منم دقیقن مثل شما اورژانسی شدم ۱شب  خیلی درد کشیدم 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738

زایمان اولم بیست و جهار ساعت درد زیاد داشتم و بعد به مرور کم شد تا سه روز 

اما در زایمان دوم اصلا درد زیادی نداشتم و بعد اتمام بی حسی راحت راه رفتم و دردم با شیاف به راحتی کنترل میشد

پارسال همین موقع داشتیم وسط بیابون خدمت سربازی رژه میرفتیم تو گرمای 45 درجه !

از 7 صبح میبردنمون تا 2 بعد از ظهر حق استفاده از هیچ چیزی رو نداشتیم فقط رژه..و تمرین..

(من به خاطر آسمم مخفیانه یه بطری خیلی ریز اب میبردم..همون بین 100 نفر تقسیم میکردیم )

من فکر میکردم از بی آبی و ..  میمیرم و تو عالم هپروت بودم..(17 کیلو کاهش وزن)

ولی الان میبینم نمردم فقط مقاوم تر شدم!

چقدر زود گذشت!  

تولدش مبارک 

برا منم دعا کن طعم این لحظه قشنگو بچشم خسته شدم لز بس فکر بچه بودم نشد هر ماه که پریود میشم دنیا رو سرم خراب میشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2706