2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ات پسر بود؟

بله عزیزم

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
2728

من تا شیش ماه پریود نشدم ..چقدر راحت بودم🤪🤪🤭🤭

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

من فقط تا ۶ ماه پریود نشدم بعدش نا منظم شدم یواش یواش مرتب شد

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
2738
مگه ربط داره به پسر بودن؟

فگر کنم ببشتر جنبه ارثی داشته باشه آخه من خاله هامم میگفتن همینطور بودن اونا هم بچه ی دختر داشتن هم پسر

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔
اکثرا دیدم مامانایی که پسر داشتن توی شیردهی پری نشدن یا تا چند ماه نشدن. حالا دقیق باید براش تاپیک ب ...

من دو تا پسر بزرگ کردم دو سال شیر دادم از اول پری شدم حالا سومیه ۲۵ روزشه ببینم این چطور میشه

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
2706