2737
2734
عنوان

کاش یکی بود از ته دل بهم میگفت...

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون که بله..یکی بود که روی زمین بود

عزیز دلم منم مثل تو یه عششق واقعیو زمینی میخوام مطمئنم او روز م میرسه عزیز دل اون روزم برات اتفاق میفته مهربون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
بالاخره یه روزی سر راهت قرار میگیره ادمی که لایقت باشه.. فقط عاقلانه انتخاب کن و صبر داشته باش.

دیگه کار از کار گذشته خواهر...تو انتخابم گند زدم بدجور 

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹
2731
کاش هیچوقت رو تخت بیمارستان بستری نشی که بخوای از کسی کمک بخوایو محتاج شی دوست داشتن پیشکش   &n ...

از خدا میخام هر کسی که بستری داری تو بیمارستان شفا پیدا کنه گلم 😍😍

واقعا کااااش

وزن اولیه 76.500 😫 وزن الان68.600 🤩 وزن هدف دیگه نهایتا میخام 60 باشم وبمونم یه صلواتم برا مشکلاتم بگید مرسی از همگی⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦الان ۶۶کیلو هستم ولی عضلانی و چربی ندارم زیاد و همه میگن دیگه لاغر نکن😂 انشاا... همینطور ثابت بمونم🤦😎
دیگه کار از کار گذشته خواهر...تو انتخابم گند زدم بدجور  

تا زمانی که نفسی میاد و میره ادمیزاد میتونه شرایطشو تغییر بده..

حداقل این رو من خودم انجام ندادم ولی تو اطرافم دیدم خواهر.

اگر طرف مقابل محبت کردن رو یاد نگرفته و بلد نیست..

ما باید بش یاد بدیم..طرف میره حیوان درنده و با خوی وحشی رو رام میکنه..اینکه دیگر آدمه!

خود دانی.

2740
دیگه نمیشه 😭 دیگه دیره ...

چرا همچین فکری میکنی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
تا زمانی که نفسی میاد و میره ادمیزاد میتونه شرایطشو تغییر بده.. حداقل این رو من خودم انجام ندادم ول ...

بعضی مواقع خیلیییی سخته تغییر...خیلیییی

چون متاهلم  

بیشتر توضیح بده عزیز از شوهرت بگو

2706