2726
عنوان

کاش یکی بود از ته دل بهم میگفت...

877 بازدید | 67 پست

کاش یکی را داشتم بهم میگفت تو خیلی خوبی...دوست داشتنی هستی...یکی بود بهم میگفت تو ارزشش را داری که در آرامش باشی...کاشکی یکی کنارم میبود...پشتم بود..یکی بود بهش تکیه میکردم..خیالم راحت بود از تمام نگرانی ها و دلواپسی های دنیا

😔😔😔

کاش یکی بود بهم میگفت نمیزارم غصه هیچی را بخوری

کاش یکی بود بهم میگفت خیلی برام عزیزی💔💔

کاش یکی بود نگران از دست دادن من بود..

کاش یه نفر از ته دل دوستم داشتم 😔😔

کاش ...کاش...😢😢😢

الله صمد🌹🌹🌹 یا ارحم الراحمین🌹🌹🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیز هست اون بالا سریو میگم😊

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

به قول خواننده خیلی وقته دیگه از هیچکسی توی این دنیا حرفای قشنگ عاشقانه نشنیدم حیففف.. 

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

اونی که دنبالش میگردی فقط خداست.....

تو آدما دنبالش نگرد فقط خودتو داغون میکنی....

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2706