2733
2739

عزیزم ما پیازو رب گوجه و لوبیاسبزو نمک و فلفل و باهم سرخ میکنیم گاهی سویا گاهیم گوشت چرخی میریزیم بهد میزاریم وسط برنج دم بکشه

فرق من با بقیه اینه که ادا در نمیارم من خودهِ خودمم،خودِ واقعی خوب یا بد خُل یا دیوونه همینه...

اول پیاز سرخ میکنم بعد مرغ یا بوقلمون ریش شده و سیب زمینی نگینی بعدشم گوجه رنده شده ادویه جات اضافه میکنم بعد ب اندازه برنجت آب ینی اگ دو پیمانه برنج خیس کردی دو پیمانه آب .می زارم میجوشه بعد برنجو می ریزم و زیرشو ی خورده کم میکنم و در قابلمه کج می زارم تا آبش کشیده بشه بعد درشو می زارم .خیلی خوشمزه میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سیب زمینی نگینی با گوشت چرخ کرده قاطی میکنم بهش زعفرون میزنم با نمک بعد برنج رو میریزم آبشم میریزم مثل کته میزارم بپزه اگر با کره درست کنی خوشمزه تره به جای زعفران عم میتونی رب بزنی اکثرا فقط با سیب زمینی درست میکنن ولی گوشت چرخ کرده هم قاطی کنی خیلی خوشمزه میشه

روغنو بریز تو ماهی تابه

پیازو زردچوبه بریز تفت بده.

بعد سیبزمینی بریز با همونا یکم سرخ کن

بعد گوشتو رب بریز تفت بده بعد نصف لیوان اب درشو بزار

یکم نمکو دارچینم.

بعد ایتارو بزار لای برنج ابکشی شده دم بنداز

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2728

پیاز داغ میکنم بعد گوشت و میریزم یکم سرخ شد زردچوبه فلفل میزنم بعد رب یکم تفت دادم اب اصاف میکنم و بعد لوبیاسبزای سرخ شده رو اضافه میکنم نمکشم میزنم زیرشو کم میکنم لابلای برنج ابکش  شده که توش زردچوبه هم زدی زرده میریزم فوق العاده خوشمزه میشه

این نیز بگذرد.......
برام عجیب بود تو استانبولی گوشت بریزن من طرز تهیه اشو یه مدل دیگه دیدم و خوردم😂

ما به اونکه گوشت نداره میگیم دمپخت

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین