2733
2734
عنوان

مادربزرگتون اومد...😉خانومم بخون پشیمون نمیشی،زن خوب...

| مشاهده متن کامل بحث + 1043 بازدید | 70 پست

قدیما بیشتر مردم بیخیال بودن زیاد تجسس نمیکردن تو کار هم  همدیگرو راحت میبخشیدن الان با یه حرف مسخره ملت میوفتن به جون هم چه بیماریهای زیادی که از بی اعصابی گرفتارش نشدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب من هم امروز به همین موضوع فکر میکردم.

چه وقتهایی که از کوچکترین حرفها و کارهای اطرافیانم به حد انفجار رسیدم ولی بیشتر مواقع سعی کروم تو خودم خنثی کنم.

الان بعد از ۱۵ سال زندگی مشترک فهمیدم اتفاق ها یی که رخ میدن درسته شاید ناراحت کننده یا خوشحال کننده باشن ولی این ذهن ما هست که این درجه از ناراحتی و خوشحالی رو تعیین میکنه.

منم الان به بیشتر اتفاق ها میگم ولش کن بی خیال  .😊اینجوری اعصاب خودم اروم تره 

اولا تا چند روز مثل خوره تو ذهنم میموند  ولی الان میبینم به چه چیزهای بی ارزشی اعصابم رو خورد میکردم و با خودم میگم شاید همین مسئله تا چند ماه یا چند سال دیگه  این اهمیت رو نداشته باشه.

برای همین سعی میکنم سخت نگیرم

تمام دنیام آقاییه و دو تا دوخملام
2731
بازم ببخشید اسی جان وهمینطور بقیه دوستان بااین حرفا قصد جسارت به شخصیو ندارم 

نه جانم نیازی به عذرخواهی نیست،اینجا با سیاسته زنونه باید خانوما عمل کنم،بعد ما نگفتیم حرف نزنن یا اعتراض نکنن،ما گفتیم غرغر نکنن مثالش هم خطه اول

ما سیر را کیلویی خریداری میکنیم

اونم نه یک کیلو بلکه چند کیلو

😂😂😂😂😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2738
عزیطم من این هفته کنکوردارم.سال دوم کنکورمه ۷یلی استرس دارم چه کنم

ببین راهی پیدا کردی بیا به منم بگو،خیره سرم مشاورم خودم هم میخوام امسال کنکور بدم ببینم بالاخره رشته مورد علاقم قبول میشم یا نه،اما نمیتونم استرسمو کنترل کنم

ما هم😂😂فصله سیر تو همه چی سیر میریزم من

ولی جدی خوب بود

چه دلمون بخواد چه نخواد واقعیت همینه همینطور که زنها از مرد بی اعصاب بدشون میاد.

مردا هم از زن غرغرو بدشون میاد

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2706