2733
2734
عنوان

چه رفتاری با ادم مغرور باید داشت؟

732 بازدید | 14 پست

یکی که اشتباه کرده

اما به خاطر غرورش حاضر نشده معذرت خواهی کنه

شاید خودشم متوجه اشتباهش شده باشه

و تو بخاطر اینکه رابطتون خراب نشه رفتی معذرت خواهی کردی اما بازم جواب نداده

ترک کردن چنین ادمی درسته؟ یا موندن و تحمل کردن

بازم قراره ببینمش چون فامیلیم به نظرتون رفتارم چجوری باشه؟ بهش سلام بدم؟ یا کلا محل نذارم 

کاربری متعلق به دو نفر می باشد و واگذار شده

ترک کردن ببخشید ولی کسی که توی رابطه ی دونفرش غرور داره احمقی بیش نیست و آدم احمق مناسب رابطه ی جدی نیست

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه معدرتم خواستی جواب نداده؟؟؟معلومه از این به بعد فقط سگ محل😒

2728
تازه معدرتم خواستی جواب نداده؟؟؟معلومه از این به بعد فقط سگ محل😒

اخه نمیشه تو جمع سلام ندم بهش 

باید ادب خودمو نشون بدم

ینی منتظر شم اون سلام بده نداد منم ندم؟

اخه نمیشه تو جمع سلام ندم بهش  باید ادب خودمو نشون بدم ینی منتظر شم اون سلام بده نداد منم ندم ...

با ادم بی ادب باید مثل خودش رفتار کرد

بله اگه سلام کرد جواب بده اگه نکرد هیچی

2738

غرور خودت رو بخاطر غرور بیجای یک  ک و ن  نشور دیگه خرد نکن

ارزش خودت رو حفظ کن

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
اصلا با ادم مغرور نمیتونم کنار بیام همون روز اول میزنم تو گوشش میگم گمشو دیگه نبینمت

😂😂😂😂

منم خواستم اینکارو کنم ولی بعد بهم میگن دعوایی هستم و باهمه قطع رابطه میکنم

عزیرم میدونم ناراحت کنندس ولی میگم،بعضی وقتا بزرگترین ظلم رو خودمون در حق خودمون میکنیم نمونش خود من،اگه یکی دوست داشته باشه هرکاری میکنه تا نگهت داره،خودتو ببین چقد براس ارزش قائلی و چه اندازه برات اهمیت داشته ک خاطر کارنکرده حاضرشدی ازش معذرت بخوای،اینکه حتی جوابتم نداده اونجوری ک تو میخوایش اون نمیخواد پس ب خودت شانس آشنا شدن با یه آدم بهتررو بده،دیگه هم بهش پیام نده،اگه ی ذره غرور داری بیخیال باش بزار خودش سراغتو بگیره دیگه هم خودتو کوچیک نکن معذرت خواهی کن،بدعادتش کردی اگه هم رفت ب درک،هیچی بدتر از بیمحلی ک.ن ی آدم خودشیفته و مغرور رو نمیسوزونه،تاالان اون بهت اهمیتی نداده توهم از امروز ب اندازه ارزشی ک بهت میده براش باش،شاید غصه بخوری ولی خودتو کم نکن

اگه‌امضامو‌میخونی‌میشه‌براسلامتی مادر و پدرم یه صلوات‌بفرستی❤

اگه بار اولشه سلام بده ،بد نباش باهاش ببخشش 

اما اگه کار همیششه خب بازم سلام بده و بد نباش باهاش بلاخره فامیله چشتون تو چشم هم میافته

خوب باش باهاش ولی صمیمی دیگه نباش

به هر حال طرز رفتار هر کسی شخصیت اون طرفو میرسونه تو مثل اون نباش

🌼

🌹وَأُفَوِّضُ أَمْرِ‌ي إِلَى اللَّـهِ ۚ إِنَّ اللَّـهَ بَصِيرٌ‌ بِالْعِبَادِ🌹 ڪارم را به خدا می سپارم،خداوند بیننده بندگان است🌹
😂😂😂😂 منم خواستم اینکارو کنم ولی بعد بهم میگن دعوایی هستم و باهمه قطع رابطه میکنم

بزار بگن

هیچی بیشتر از خودت اهمیت نداره،هیچوقت حرف مردم و طرز فکرشون برات مهم نباشه،دیگه غصه اونم میخوای بخوری

اخه نمیشه تو جمع سلام ندم بهش  باید ادب خودمو نشون بدم ینی منتظر شم اون سلام بده نداد منم ندم ...

جایی دیدیش ی لحظه سرسری سلامی بده بعدم خودتو مشغول کن با دور و بریات بگو بخند ی نیم نگاهم بهش ننداز قشنگ بسوزه خاکسترشه😑

2706