2737
2734

گلوم میسوزه و از سوزشش سرفه ام میگیره...خیییییلی کم خلط دارم.سرمم سنگینه.البته چهار روز پیش آذربایجان شرقی بودم هوا یهو سرد شد..الام موندم سرماخوردگیه یا کرونا.پسرم و داداشمم سرفه خلط دار و ابریزش بینی دارن

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏

سرفه خلط دار فک کنم بیشتر سرماخوردگی باشه ولی بازم مواظب باش

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

احتمالش هست. خودتونو قرنطینه کنین . مایعات گرم زیاد بخورین. اصلا از خونه بیرون نرین، اگر رفتین حتما ماسک بزنین.ًاگر تنگی نفس داشتین برین بیمارستان تست بدین . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

احتمالش هست. خودتونو قرنطینه کنین . مایعات گرم زیاد بخورین. اصلا از خونه بیرون نرین، اگر رفتین حتما ...

یا خدا😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
2731
سرفه خلط دار فک کنم بیشتر سرماخوردگی باشه ولی بازم مواظب باش

خلط داشتن یا نداشتن ربطی به کرونا نداره، خ ش منم سرفه های خلط دار داشت اون اوایلش میگفت چون خلط داره ندارم. بعدا فهمیدیم داشته

خلط داشتن یا نداشتن ربطی به کرونا نداره، خ ش منم سرفه های خلط دار داشت اون اوایلش میگفت چون خلط داره ...

وای خدا.خیلی میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
التماس دعا🙏
خلط داشتن یا نداشتن ربطی به کرونا نداره، خ ش منم سرفه های خلط دار داشت اون اوایلش میگفت چون خلط داره ...

از این ویروس همه چی برمیاد. ولی خب ی جاایی علایمشو میخوندم گفته بود اکثرا سرفه خشکه. ولی خب در کل علایم داشته باشیم باید مواظب بقیه باشیم ک منتقل نشه بهشون  ی وقت. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2738