2737
2734
عنوان

صبح باشوهرم دعوام شد...

322 بازدید | 17 پست

شب ک رفته بود خونه دوسش اومدو گف ببخشید دیر کردمو خیلی مهربون رفتار کرد ک از دلم دراره...صبح یهو عوض شد گفتم عزیزم قرار نیس مگ مبلا رو بیان بشورن زنگ بزنم گف ن پس فردا اصلا هیچوقت سرحرفاش نمیمونه گفتم اخه فرشارو هم قراره بشوریم..گف خودم میشورم حیاط مامانم اینا..

مامانش همش دوس داره دخالت کنه دیشبم بهش گف تو نشور منو زنت میشوریم منم گفتم من دس نمیزنم خب بده قالیشویی پسرتو بدعادت میکنی اینجوری ..خلاصه بعد اینکه گفتم باشه خودت بشور کاور فردا اماده میشه اخه مبلا باید دو روز بمونن تا خشک شن امروز بیاد دیگ داد زد چی میگی خفه شو ب تو مربوط نیس منم گفتم گمشو یهو بالشو برداشت محکم بادساش کوبید تو سرم ..سرم الانم درد میکنه ی عالمم فوشم داد...😢😢

همیشه همینه بدقوله خیلی همیشه کارارو ب بعدا موکول میکنه اصلا اختیار اینو ندارم ک حرفی بزنم همش حرف حرف خودشه دیشبم جلو مامانش خیلی حرفا زد بهم اما من باز با دوکلمه حرف عاشقونه بخشیدمش ...

شب ک بیاد چی بگم بهش؟؟خیلی خسته شدم 😔😔😔

چ رویی داره داره! 

نزار زدنت و توهین بهت براش عادی بشه

ینی چی ک جلو مامانش بهت حرف زده بعد با دو تا حرف بخشیدی؟ جلو مامانش وادارش میکردی معذرت بخواد. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بره بمیره بابا این چه آدمیه آخه تباه میشی تا آخر عمرت زود پیر میشی 

بیایید خوبی کنیم... بیایید خوب باشیم... فطرت انسان نیکویی کردن است.... آدم‌های مهربان را احمق فرض نکنید... آنها قلب بزرگی دارند و بخششی بیکران.... آدم‌های مهربان ستارگان دنیا هستند... شما چند ستاره اید؟ 
2731
هیچی نگفتم بغض کردم فقط 

تو سری خور نباش دختر.. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
اصلا تو سری خور نیسم هرچی بگه جوابشو میدم صبح ک زد منم با مشت زدم تو شکمش اصلااا نمیتونم زور بشنوم

اخه گفتی فقط بغض کردی! 

جلو مامانش حرف بارت کرده زودم بخشیدیش

اینطوری عادتش دادی 

وقتی میبینه هر کاری کنه با دو حرف عاشقونه میبخشیش راحت همه کاری میکنه متاسفانه مردا اکثرا جنبه و لیا ...

اره بخدا دقیقا..خیلی خرم انقد زود میبخشمش ک پررو شده

اخه گفتی فقط بغض کردی!  جلو مامانش حرف بارت کرده زودم بخشیدیش اینطوری عادتش دادی

اره بخدا جلو مامانش گف میرم خونه دوستم ب تو مربوط نیس مامانشم هرهر خندید منم گفتم زشته چیزی بگم باباشم بود خودش فهمید تلافی میکنم اما شب باز خرم کرد

2706