2737
2739

🤔 نمد

من میدونم که خدا خیلی مهربونه میدونم که خدا یروز یه نعمت بزرگ در برابر صبر هامون میده و مطمنم در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم به لطف خدا  خواهد افتاد😍❤  ...اسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ...محرم شروع و شد من در خانه چرا .. حسین جانم ....به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه مگنه؟ ..به خونه برگردیم .خونه بین الرحمینه مگنه؟ ..منه ویرونه اربعین میرسم خونه ....بده سامونم اربعین خونه میمونم🖤🖤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

آردو بدون روغن تفت میدم تا کِرِم رنگ بشه، بعد توش کره یا روغن می‌ریزم تا آرد حالت روون پیدا کنه، تو یه قابلمه کوچولو آب، شکر یا نبات، زعفرون (برای مصرف دارویی زردچوبه جای زعفرون می‌ریزم) جوش میارم، می‌ریزم تو آرد در حال تفت با روغن، یه کوچولو که با هم جوشیدن و یکدست و یه کم غلیظ شد، زیرشو خاموش می‌کنم.

بعضیا توش زیره و ادویه‌های دیگه می‌ریزن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2706