2733
2739

از بچگی به این رشته علاقه داشتم خیلی زیاد

اما الان توی ایران فقط میگن برو پزشکی همه ام دارن میرن علاقه ام پر فقط فکر می کنن باید برن پزشکی چون پول توش هست

یعنی به شخصه میتونم بگم 80 درصد تجربی ها پزشکی میخوان که از این 80 درصد 10 درصد واقعا واقعا مثل خودم علاقه دارن اون 70 درصد دیگه دلایل اشون ایناست........پز دادن.........پول توش هست.......اجبار خانواده و........

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
از بچگی به این رشته علاقه داشتم خیلی زیاد اما الان توی ایران فقط میگن برو پزشکی همه ام دارن میره عل ...

در حالی که چیزی که توش نیست پوله🥺

منم فک میکردم خیلی چول توشه

ولی اولا تا برسی به پول درست حسابی کلی سنت گذشته

بعدشم لوزوما همه پزشکا پولدار نیستن

ما فقط پولداراشونو میبینم

چیزی که از پزشکی مونده پزستیژ اجتماعی شونه

از بچگی به این رشته علاقه داشتم خیلی زیاد اما الان توی ایران فقط میگن برو پزشکی همه ام دارن میره عل ...

نه که همه هم میارن😂😂 سالی 140 نفر فقط یک مدرسه میشینن تجربی به زور 4 نفرشون قبول میشن😂 بقیه فقط جوونیشون رو هدر میدن..در آخرم باری به هر جهت میشن! از جمله خود اینجانب!

بدا به حال شهیدی که در صف محشر،،بفهمد آنچه نصیبش شده شهادت نیست...  در ایران تا بود ملا و مفتی، به روز بد تر از اینم بیوفتی...      هرکه افتاد پی شیخ به محراب رسید/ما پی میکده رفتیم،رسیدیم به شیخ.../ من اگر خوب و اگر بد تو برو خود را باش..هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت../  عضو کمپین مبارزه با#بی جنبه ها ////////// 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم میوفته😍
2706