2737
2734
عنوان

در چ حالین😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 144 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور درست میشه؟ ببخشید تازه عروس ک ن  ولی یکساله عروسی کردم  و جز خورشت های تکراری چیزی بل ...

سیب زمینی رو ریز ریز خورد میکنی با عدسا و اب میزاری بپزند

بعد پیاز و سیر و رب و زردچوبه و نمک و فلفل رو سرخ میکنی و بهش اضافه میکنی.اگ دوست داشتی تمر هندیم صاف کن بریز..من برا خاصیتش درست میکنم درکل سیر دوست ندارم ولی برای کسایی ک سیر و غذای تند دوست دارند غذای خوشمزه ای هست.روزاییم درست میکنم شوهرم فرداش خونست.چون از ادمایی ک دهنشون بو سیر بده متنفرم.

باشه حتما دفعه بعد  امتحان می‌کنم ❤️

اره امتحان کن تا اخر روزت سرحالی😁😘

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
😂😂😂😂 دقیقا  نسل خورشت سبزی و جوجه و خورشت آلو رو در اوردیم

😂😂مگه غذای دیگه ای هم هست غیراینا

میشه واسه سلامتی بچم صلوات بفرستین😘🥰خدایا شکرت صدای قلبشو شنیدم🥰🥰انشالا روزی همه منتظرا🥰
2738
تاپیک زدم راجبش  یه مشکلی پیش اومده به شورهم نگفتم الان میخوام بگم    استرس دارمممم

چ مشکلی خوندم تاپیکتو اخه نمیدونم چیه مشکلت ک بگم چیزی راجبش

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
خواهرشوهرم هروقت مهمون باشه خونم میرسه میگه یکم بریز برام بخورم از خورشت چشام چپ میشه از بوش تا حاضر ...

عزیزم😂بح‌بح😌😋...

عروس‌خانوم‌چه‌کرده‌همه‌رودیوونه‌کرده😉😂...

قورمه‌سبزی‌های‌منم‌برادرشوهرم‌زیاددوسداره....

کلاخوشمزه‌میشه...بخاطرسبزی‌هاسرخ‌شده‌مامانمه😋

۹۹/۹/۹‌کلی‌اتفاقای‌خوب‌برام‌‌افتاده❤🍃شاه‌هَست‌حُسین‌پادِشاه‌هَست‌حُسین...❤🍃وتوپَنایی‌درهرپِیشامدبـــَد......❤🍃
اوووی دوس دارم دستپختتو😋😋😋

من جدیدا مرغ ته انداز درست کردم خیلی خوشم امده

اونو درست کن حتما

تکه های مرغ رو نمک وزردچوبه وفلفل و یکم زعفرون بزن از یک طرف داخل پیاز وروغن سرخ کن

بعد برنجت رو ابکش ک کردی نصفش رو با زعفرون قاطی کن

یکم زرشک با شکرم تفت بده 

بعد مرغارو از طرفی که سرخ نکردی ته قابلمه بزار دورقابلمه ام میتونی حلقه سیب زمینی براری و برنج زعفرونی رو روی مرغا بریز بعدم زرشکارو بعدم برنج سفید.باقاشق یکم فشار بده برنجا فشرده بشند و دم بزار و زیرش رو کم کم کن ۱.۵ ساعت بعد امادست

2706