2733
2739
عنوان

خواهر همیشه پول قرض میگیره

942 بازدید | 25 پست

بابام و خواهرم قهر هستن واس همین بابام اصلا کمکش نمیکنه خواهرمم تا منو میبینه میگه پول بهم بده پست میدم تا الان حدود ۱۲ازم گرفته چندمدت پبش باهاش رفتم خرید کارتم کار نکرد گفتم واسم حساب کن اونم قبول کرد همش۶۵۰بود چندروز بعدزنگ زد گفت پولی که قرضت دادم لازم دارم کی میدی منم گفتم وا تو این همه ازم پول گرفتی من هیچی نگفتم حالا تو واس این زنگ زدی یهو گفت پولا تو واس بابامه که مال منم هست ولی مال من واس شوهرمه خیلی ازش ناراحت شدم پولشو دادم حالا بعد چندمدت زنگ زده میگه ابجی پول لازم دارم بهم میدی گفتم نه برو از بابات بگیر حالا خودم ناراحتم دوس دارم بهش بدم اگه بدمم حس میکنم سرم کلاه رفته چیکار کنم اخه من؟

هم‌شوهر داره  هم انتظار داره بابات بهش پول تو جیبی بده؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این همه پولو چیکار میکنه مگه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2740

نه ندین

می دونم به هر حال خواهرتونه ولی کارش درست نبوده

بگید نیاز دارم 

یا فعلا دستم خالیه

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
اخه بابام به همه بچه هاش میده واس همین

خب تو چیکاره ای وقتی پدرت میده؟

کار میکنه ولی خوب درامدش خیلی کمه

کار میکنه 

شوهر داره 

از تو پول میگیره 

باباتم که بهش میده 

یا تایپک دروغه

یا خواهرت سرکارت گزاشته که پولاتونو بخوره

2706