2733
2739
عنوان

اولین کاری که بعد از اینکه کنکور دادین چیه 😀😀

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 47 پست

تا حدودی بستگی به نتیجه آزمون هم داره...که ذهنتو درگیر کنه یا نه ناراحت باشی یا خوشحال ولی قطعا بعدش به استراحت و آرامش ذهن نیازه

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جلسه داشتن امروزم برا کنکور؟؟نتیجه معلوم نشده؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
من میدونسم ۹۷ که کنکور دادم پرستاری و تربیت معلم میارم  اومدم تا دوروز گریه میکردم یه حالت خنثا ...

حالا چه رشته ای میخونی ؟؟؟

هیچ چیزی بیرون از وجودت نیست که تورو بهتر،قوی تر،غنی تر،سریع تر و باهوش تر کند.بیرون خودت دنبال هیچی نگرد چون همه چیز درون توست....🌈🌹🦋♥️
2738
خیلی راحت رفتم خونه شاد و خندان چون به قبولی خودم مطمئن بودم بعد اون همه تلاش . شبش هم مختارنامه قس ...

چی میخونی از رشتت راصی؟؟

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

بعد کنکور مثل یه گاو گشنم بود😁😁خلاصه که رفتیم رستوران یادش بخیرررررررررررر

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
تا حدودی بستگی به نتیجه آزمون هم داره...که ذهنتو درگیر کنه یا نه ناراحت باشی یا خوشحال ولی قطعا بعدش ...

عزیزم من از چند نفر شنیدم کنکور امسال خیلی راحتتر از قبله بخاطر شرایط پیش اومده...البته انسانی بودن درسته؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
عزیزم من از چند نفر شنیدم کنکور امسال خیلی راحتتر از قبله بخاطر شرایط پیش اومده...البته انسانی بودن ...

به نظر من مخصوصا برای نظام جدید که خیلی با نوع سوالات. آشنایی ندارن تا حدودی مشابه و در حد۹۸باشه...

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس
2706