2737
2734
عنوان

داداشم تصادف کرده

302 بازدید | 16 پست

مامانم رفته بیمارستان۲ روزه رفته بیمارستان تا همراهش باشه 

منم نمیتونم بدون مامانم زندگی کنم یا شب  بخوابم چون سنم کمه هرچی میگم به بابا بگو واییا تو بیا خونه میگه نه 

منم دارم میمیرم کمک

دخی مخ ردی

انشالله حالش خوب شه..چن سالته مگه 

درک کن دیگه داداشته

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب چه کمکی الان 

سنت جقدره که درک نمیکنی داداشت الان به مادرت بیشتر احتیاج داره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
خوب چه کمکی الان  سنت جقدره که درک نمیکنی داداشت الان به مادرت بیشتر احتیاج داره

۱۳ سالمه داداشم با دوستش راحت تره ولی مامانم نمیخواد بیاد داداشم دوست داره دوستش پیشش باشه

دخی مخ ردی
2738
۱۳ سالمه داداشم با دوستش راحت تره ولی مامانم نمیخواد بیاد داداشم دوست داره دوستش پیشش باشه

خوب نگرانه بچشه دیگه درکشون کن چند روز دیگه میاد پیشت آفرین دختر خوب

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
۱۳

اشکال نداره عزیزم ۴تا کتاب علمی بخون وقتت پر بشه..اتفاق دیگه افتاده

دوستای گلم برای بچه دارشدنم و همه کسایی ک بچه ندارن یه ایت الکرسی بخونید .🙏🙏🙏انشالله حاجت روا بشید بحق امام زمان
شیر میخای؟یا پوشکتو باید عوض کنیم؟خب درک کن مادرت از بیکاری نرفته بیمارستان ک

نمیتونم بدون مامانم باشم درک کنید شما هم داداشم میخواست با دوست دخترش مرد شمال که تصادف کنه

دخی مخ ردی
نمیتونم بدون مامانم باشم درک کنید شما هم داداشم میخواست با دوست دخترش مرد شمال که تصادف کنه

خدا شفات بده..من دختر اول خونواده بودم از کلاس چهارم اشپزی میکردم..مراقب خاهر برادرای دیگمم بودم..ی ذره بزرگ شو.  

هر بار این درو محکم ببند برو
2706