2733
2734
عنوان

تاتو بن مژه

3432 بازدید | 34 پست

بچه ها کسی تجربه این کار رو داره؟؟آیا راضی هستید؟تاتو درد داره؟ ماندگاریش چه مدت هست؟؟چند وقت یه بار ترمیم میکنید؟؟تغییر رنگ نمیده مثلا آبی بشه؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زدم ولی خط چشم زدم
دردش که زیاده ولی بنظرم قابل تحمله تازه من بدون بی حسی زدمم که اثرش بهتر باشه
اگه موادت خوب باشی یه بار میزنی یه ماه بعدشم ترمیم میری دیگه تا دو الی سه سال ترمیم نمیخواد
ولی خیییلی خییلی راضیم

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
2728

من آرایشگرم عزیز

خوبه بین کار های تتو بنظرم تنها کاریه که ازش دلزده نمیشی

اگه مواد خوب استفاده کنن تغییر رنگ نمیده

به چشمای کشیده بیشتر میاد 

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️

تاتو نیس

میکروپیگمنشن

من انجام دادم 

خیلی درد داره واسه ۷۰ درصد آدما 

ولی من درد نداشتم 

کلا ده دقیقه طول میکشه

ولی می ارزه 

۲ سال میمونه 

و اصلا ابی و قرمز نمیشه

کمرنگ میشه و کم کم‌محو 

ولی خیلی طبیعی و زیباست 

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
2738

در مورد دردشم بگم

چون اعصاب چشم خیلی کمه دردش زیاد نیس نسبت به بقیه جاهای بدن

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
من آرایشگرم عزیز خوبه بین کار های تتو بنظرم تنها کاریه که ازش دلزده نمیشی اگه مواد خوب استفاده کنن ...

فدات بشم میترسم رنگش عوض بشه اونوقت نشه کاریش کنی  من چشمام درشته نمیدونم بهم میاد یانه؟

فدات بشم میترسم رنگش عوض بشه اونوقت نشه کاریش کنی  من چشمام درشته نمیدونم بهم میاد یانه؟

اتفاقا به چشم های درشت بیشتر میاد عزیزم

اگر رنگش عوض شد میتونی دوباره تمدیدش کنی

2706