2737
2739
عنوان

خواهر شوهرم بارداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3786 بازدید | 80 پست
منو جاریم باهم اقدام کردیم اون زایمانشم کرد داغونماااااا داغون

ینی میدونید جاری تون کی اقدام کرد!!!!

نمیدونم ماها عجیبییم که این چیزا شخصیه و به کسی نمیگیم یا بقیه عجیبن که همه چیو میگن

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
نه متاسفانه

احساست کاملا طبیعی و قابل درکه عزیزم، ولی من معتقدم هرچقدر برای دیگران خیر آرزو کنیم و از شادیشون شاد بشیم، خیر و خوبی بیشتری به سمت خودمون برمیگرده، برات آرزوی حاجت روایی و آرامش دارم🌸

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میرم خونه مادر شوهرم نمیذاره کار کنم 🙄 حتی سفره و اینا بندازم و جمع کنم 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2731
2738
ینی میدونید جاری تون کی اقدام کرد!!!! نمیدونم ماها عجیبییم که این چیزا شخصیه و به کسی نمیگیم یا بقی ...

من تو ماه ۸ام فهمیدن حامله هستم 😐

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
ینی میدونید جاری تون کی اقدام کرد!!!! نمیدونم ماها عجیبییم که این چیزا شخصیه و به کسی نمیگیم یا بقی ...

اره میگفت

من چون مشکل داشتم و مادرشوهرم پیگیر بود دکتر گفت اقدام کن و بهش گفتم اونم پخش کرد اینم زودی شروع کرد همه چیم میگفت ب همه

منو جاریم باهم اقدام کردیم اون زایمانشم کرد داغونماااااا داغون

خیلی بده آدم نباید اقدام اش با یکی دیگه مطرح کنه.منم خواهرم می گه بیا با هم اقدام کنیم الکی بهش دروغ می گم ولی تو اقدامم