2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم بارداره

| مشاهده متن کامل بحث + 3786 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عجبببب

منم باردارم شوهرم نمیزاره تو خونه بیشتر کارارو انجام بدم مهمونیم برم هیچکاری نمیکنم هرچیم هوس کنم شوهرمو ابجی مهیا میکنن

اصلا زشت یا عجیب و لوس نیست

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

همه دخترای فامیل مون بامن هم زمان باردارشدن حالا اونا دی ماه زایمان میکنن و بچه من نموند جای نمیرم ک اونارونبینم حسادت کنم

میشه برای ب سلامت ب دنیا اومدن نی نیم ی صلوات بفرستید❤نی نیم نموند برام😭دلم نمیاد تیکرشو بردارم😭پسرم تو۱۶هفتگی تنهام گذاشت😭برا حال دلم صلوات میفرستی؟
2740

وای نگو بخدا من حال ندارم از جام پاشم 

دوس دارم فقط دراز بکشم من درکش میکنم

ولی من تو اینستا و تل چیزی راجع ب بارداری نذاشتم 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
منو جاریم باهم اقدام کردیم اون زایمانشم کرد داغونماااااا داغون

نباید بهش میگفتی

خواب زن چپه❌ خواب ظن چپه✔️......................گرگ باران دیده❌گرگ بالان دیده ✔️.................اول التماس میکنه بیاد تو زندگیت یه عالمه تلاش میکنه دوسش داشته باشی،عاشق که شدی میره و میگه منطقی باش ما به درد هم نمی خوریم