2737
2739
عنوان

زن دوم گرفته همسایمون 😔

3057 بازدید | 133 پست

من تازه عضو شدم   ینی این یه اکانت دیگس برای درد دلم  

الان یه زنه اومد کوچمون جیغ و داد کرد  سنش ۳۸  ۴۰ میشد زن دوم هم در اومد فش داد رفت    زنه رفت زد شیشه های ماشین شوهرشو شکست زن دوم رفت تو خونه در نیومد    بعد رفتم پرسیدم    بهم گفت شوهرم زن گرفته  خرجی به من و بچه هام نمیده  اومدم اینجا رو پیدا کردم گفتم برو مهریت رو بزار اینجا   بغض داشت ولی گریه نکرد  میگفت مارو ول کرده اومده اینجا   

ادم میترسه چقد نامردن خیلی سخته خیلی   😔😔😔 همش میترسم   اینکارو باهم کنه   ت سن پیری 

نترس مردی ک صفت داشته باشه چنین کاری نمیکنه

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
هیچ وقت یه طرفه به قاضی نرید. ازکجامیدونید مشکل شون چی بود.باز خداخیرش بده زن گرفته حلال طیب وطاهر ن ...

هرچی باشه خیلی سخته تو راضی مشکل داشته باشی شوهرت بره زن بگیره ؟شبا خونه نیاد   خرجتو نده

هیچ وقت یه طرفه به قاضی نرید. ازکجامیدونید مشکل شون چی بود.باز خداخیرش بده زن گرفته حلال طیب وطاهر ن ...

نباید پول خورد و خوراک به اون یکی زنش و بچه هاش بده؟؟

کل پوله صرف عیاشی آقا بشه🤕🤕🤕

کارش اونقدار هم حلال نیست ها چون رضایت زن اول و اجازه اش و حفط اعتدال شرط اصلیه و چون این آقا رعایت نکرده کارش گناهه گناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااه

در حال تثبیت وزن😎
هرچی باشه خیلی سخته تو راضی مشکل داشته باشی شوهرت بره زن بگیره ؟شبا خونه نیاد   خرجتو نده

از بدوبدتر مطمئنن بدوانتخاب میکنم.یعنی ازخیانت وزن دوم مطمئنن زن دوم بهتره 

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
2706