2733
2739

الان نمیخوایم بریمااااا بخواین بتوپین بهم  

امسال عید میخواستیم بریم که کرونا اومد شاید عیدی که پیش رومونه اگه واکسن بیاد بریم

خواستم بپرسم کدوم هتلش شلوغ ترینه و معمولا پر ایرانی هاس؟

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            

یه هتل که بیشتر واسه عشق و حال و جوونا باشع

ما معمایی هستیم که حل نخواهد شد ✨                                      دنیا به زن های مقاوم نیاز دارد (:                                            

دور دغدغه هات بگردم من یواش یواش 😄

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا نکنه خوب دلخوشی ماهم همین چیزاس دیگه  

2728
خدا نکنه خوب دلخوشی ماهم همین چیزاس دیگه    

عزیزی

همیشه به شادی

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی

تايتانيك 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

فدات  همچنین  

2738
تايتانيك 

باید بری اونجا رزرو کنی یا رو تورا هس؟

باید بری اونجا رزرو کنی یا رو تورا هس؟

ببين هتلش خيلي گرونه و لاكچريه ما رفتيم  همون موقع قبولمون كرد فك نميكنم رو تورا داشته باشن چون ما خودمون رفتيم 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
ببين هتلش خيلي گرونه و لاكچريه ما رفتيم  همون موقع قبولمون كرد فك نميكنم رو تورا داشته باشن چون ...

مرسی جانم

2706