2737
2739
عنوان

خانما بیاین مچ پا شوهرم

147 بازدید | 9 پست

خانما شوهرم سالن فوتبال بوده پاش ضربه دیده چ کار کنیم خوب بشه؟ 

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم

دکتر

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

فعلا با اب گرم و نمک ماساژ بده و بانداژ کنه ببینم چطور میشه 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ارد و زردچوبه و نمک رو مثل خمیر نون وایی درست کن بعد دوتا گوله کن بعد روزغن زیتون بذار یکم رو شعله کم کم گرم بشه مثل گردی خمیر رو پهنت کن بعد بذار روی مشما فریز روی پاش اروم بکش اولش خیلی داغه زیاد نچسبون بعد همونو با باند ببند عالیه

ارد و زردچوبه و نمک رو مثل خمیر نون وایی درست کن بعد دوتا گوله کن بعد روزغن زیتون بذار یکم رو شعله ک ...

دیشب اینو گزاشتم بدتر شد بهتر نشد

یکی از آرزوهای شوهرم اینکه ماشین دار بشه میشه واسه اینکه ب ارزوش برسه صلوات بفرستین ..ممنونم
2738
فعلا با اب گرم و نمک ماساژ بده و بانداژ کنه ببینم چطور میشه 

همین کارم کردیم