2737
2739
عنوان

اگه مرد متاهلی با زنی ارتباط داشته باشه کدوم یکی رو مقصر میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 109 پست

نمیگیم مقصره میگیم هرزه ان 

میگیم ج...ان و بااین دودسته ادم نمیتونی کاری کنی جز ابرو‌بردنشون خدا لعنتشون کنه ک وقتی شوهر دارن یا زن میرن بایکی دیگه خدالعنتشون کنه 

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هردو .در همون حین دوتاشونو اتیش میزنم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2728

مرد خیانتکار و زن هرزه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2740

دوس ندارم  فکر کنم که یعنی واقعا هست 

یعنی انقدر دنیا کثیف  و پست شده 

خوب چرا آوره بشن رو سر زندگی ی بخت برگشته 

جفتشون😠😠😠😠😠😬مقصرن

کاربر دلوینت هستم(یه مدت کاربریم دست یکی از دوستام بود که بهم پس داد❤)
بیخود میکنه میره با یکی دیگه دوست میشه مگه زن نداره مگه تعهد نداره ؟

خدالعنتشون کنه لامصبا ‌چی‌میخان وقتی همه یکیه شکلا فقط شاید فرق کنه 😂😂😂😂

درتاریخ ۱۳۹۹٫۹٫۹ انشالابهترین اتقاق زندگیم خواهدافتاد🌹کاش برگردیم به اون دوره که سرفه هامون فقط واسه اینه که بگیم کسی تو توالت هست، نیا تو😀
هر چی ک تاپیک بزنید و لعن و نفرین کنید اونا کار خودشون رو میکنن

😔

دیدی آن را که تو خواندی به جهان یارترین.... سینه را ساختی از عشقش سرشارترین ..... آن که میگفت منم بهر تو غمخوارترین .... چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین...💔

خب هردوش

بیشتر اونی که متاهله.چون تعهد داشته

همسر کسی که خیانت کرده هم به هیچ وجه مقصر نیست.اگه از همسرش راضی نیست میتونن جداشن.هرز پریدن راه درستی نیست

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩