2737
2739
عنوان

اگه مرد متاهلی با زنی ارتباط داشته باشه کدوم یکی رو مقصر میدونید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1318 بازدید | 109 پست
چه سخت خونه و ماشین رو خرج یه وکیل خوب کنِ بره پی زندگیش

شوهرش هیچ چیز بدی نداره که دادگاه حکم طلاق بهش بده میگه خانوادشم میگن تو مقصری که طلاق میخوایی شوهر به این خوبی 

همش گریه میکنه به هرکی دلیل طلاقمو بگم مسخرم میکنن ولی چیزی که داره نابوذم میکنه 

ولی من با این وجودم کارشو قبول ندارم 

شوهرش چند وقت پیش نشونم داد اصلا فکر نمیکتی اینقدر سرد باشه اینقدر خوشتیپ و خوش هیکل و خپش قیافه هست که نگو 

یا همین اقایی که با این خانمه هست خودشم متاهل که یه زنی داره اصلا به از رابطه خوشش نمیاد میگه همش باید با جنگ رابطه داشته باشم یا اصلا خوب غذا درست نمیکنه اخلاقش بده به بچه رسیدگی نمیکنه میگه فقط پول میخواد بره خرید ارایشگاه همجوره به خودش میرسه ولی نمیزاره رابطه درست داشته باشیم فقط میگه پول بده الان 5 ماه که با این خانمه هست همش بهش میگم نکن این کار رو میگه 6 سال تحمل کردم ولی دیگه نمیتونم 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه درمورد شوهرشون نظرخواهی نشد که درمورد یه مرد دیگه شد! اینا میگن مرده دیگه اینکارا براش اشکال ندا ...

پس متاسفم براشون 

این مدل زنا اون شوهرا حقشونه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2731