2733
2734
عنوان

عروسک انابل ، باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3732 بازدید | 206 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره.فکرکن بیادایران😁

اگه بیاد ایران دیگه اون انابل سابق نمیشه  

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
2731
گفتن ک شایعست،توحفاظ امنی هس،خدانکنه فرار کنه بیاد ایران چیکار کنم مننننننننن

عزیزم ما خودمون با طرز زندگی کردنمون  یه نوع آنابلیم ، بنظر من بقیه و حتی آنابل از ما میترسه ....

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
اره  بنویس ببینم چطوریه

ب اسم خراب کار اکانتمو برمیدارنا

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
دقیقامنم بابادیگه ایناتاعن یچیزیودرنیارن ول نمیکنن حتمابایدسایت چندتاسکته ای بده تاتمومش کنن😒

بخدا اینجا بیشتراشون باردارن خدارو خوش نمیاد منم باردارم یه لحظه دیشب چشمم خورد ر ی دم به خودم  

دخترم تو زیباترین نقاشی خدایی...خدایا شکرت
2740
میخوای حواست از انابل پرت بشه برو دابه رو دانلود کن😂

وای واقعا تحت تاثیر قرار میده ما شبا میبینیم با مامانم و داداشم میبینم شب اومده بود سراغ مامانم

خدایا بابت هدیه ای ک 9\9\99 به من و همسرم عطا کردی هزاران بار ازت ممنونم،خدایاااا شکرتتتت

برای بار هزارم

این یه شایعست برای ساختن سری جدید فیلم آنابل

من لیدام مامان سه تا فرشته :باران خانوم💖باوان خانوم💗 و آقا بن سان  💙   اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت :دختر قشنگم  یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    

به گزارش همشهری، به نقل از نیوزویک، فرار یا ناپدید شدن آنابل‏، می‌توانست رویداد‌های عجیب سال ۲۰۲۰ را تکمیل کند‏، اما این عروسک که باور‌های ماوراء‌الطبیعی پیرامون او وجود دارد‏، ناپدید نشده است. در حقیقت‏ آنابل مدتی است دیگر ساکن موزه وارِن نیست. این موزه به دلیل نقض تعهداتش بسته شد و اشیای عتیقه‌اش اکنون توسط تونی اسپرا، داماد اد و لورن وارن نگهداری می‌شود. تونی اسپرا اعلام کرد این عروسک گم نشده و جایش امن است. وقتی روز جمعه‏ یک نفر با شیطنت اطلاعات صفحه ویکی‌پدیای آنابل را تغییر داد و نوشت عروسک گم شده‏، در فضای مجازی جنجال به پا شد.

تو، نهایی ترین خواسته ی منی😍😍😍