2737
2734
عنوان

یه سلامی هم بکنیم

417 بازدید | 59 پست

خدمت اون دسته از ‌دوستانی که تا سه روز پیش توهم گرگ وال استریت رو داشتن و الان دیدن دولت چه کلاهی سرشون گذاشته 

صرفا جهت فان 

و حالا مادر شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان با انابل اصفهان دارن حواسارو پرت میکنن😂

من یه بار گفتم خواهشا سرمایه هاتونو نزارید بورس اینا همه کاذبه 

کفگیرشون ته دیگ خورده دارن پول مردم رو میگیرن.شما دارین مجازی میخرین ما الان چیزی به اسم پتروشیمی و اینا نداریم با این تحریما

منو خوردنا خوردن😁

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
2738

سلامی بکنیم به اونهایی که نمیدونن بورس چیه 😂

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
آره والا میگفتن دوتومن رودرعرض دوماه کردیم ۴تومن...

من جدی جدی اینکارو کردم 

هنوزم تو سهمای خوبم بالای ۹۰ درصد سودم‌

به هر حال بورس بالا پایین داره 

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
سلامی بکنیم به اونهایی که نمیدونن بورس چیه 😂

سلام علیکم و رحمت الله 😂😂😂

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706