2733
2734
عنوان

درد زیر بغل برا چیه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7016 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید چکار کردید خوب شد ید؟

خودش خود بخود خوب شد دکترم رفتم معاینه کرد گفت چیزی نیست شاید کیست ریز داشته باشی 

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
خودش خود بخود خوب شد دکترم رفتم معاینه کرد گفت چیزی نیست شاید کیست ریز داشته باشی 

گفت شکلات و قهوه اینا نخور 

البته من میخورم😁شکلاتو نمیتونم بگذرم

کاش بهش میگفتم قلبم به عشقش می تپه   فوقش میگفت نه بدجوری قفلم دیونه میشم وقتی که یادش میفتم
2731

منم یکم بالای سینم درد میکنه با یه موقع هایی دست و زیر بغل 

دعا کنید 

هفته ی دیگه تاریخ پریودمه فکر کنم برای اونم هست 

منم یکم بالای سینم درد میکنه با یه موقع هایی دست و زیر بغل  دعا کنید  هفته ی دیگه تاریخ ...

دم پریود طبیعیه

2738
توکل بر خدا ان شاءالله پریود شم خوب بشه  شما هم خودتون دست میزدید چیزی نبود ؟ سونوگرافی نرفتی ...

اره چیزی نبود 

برای سینه نه سونوگرافی نرفتم ولی برای پریودام رفتم

نگران نباش عزیزم چیزی نیست 

2706