2733
2739
عنوان

دختر داییم عقد کرده با یه آدم😳.....

| مشاهده متن کامل بحث + 4903 بازدید | 175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ۱۴ازدواج کردم ۱۷بچه دار شدم.مث سگ پشیمونم البته با اراده خودم نبوده بچه بودم هیچی نمیفهمیدم.الان۳ ...

کاش اینو همه بفهمن

دخترای ۱۵ ، ۱۶ ساله ی متاهل نی نی سایت، آدم رو میخورن میگن به خودمون مربوطه که زود ازدواج کردیم، ما عاقلیم   

لطفا لایک نکنید؛ ممنونم 💚
2728
خیلی ها بهم پیشنهاد کردن چرا رمان نمیکنیش😂 راستش تایپ کرده دارم ولی میترسم تاپیک بزنم بترکم🥺 مرس ...

اگه احتمال ترکیدن داره پس مطمئنا من نمی تونم قبل از ترکیدنش ببینم

پ ن:هیچ وقت ب موقع ب تاپیکای جنجالی نرسیدم

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
اگه احتمال ترکیدن داره پس مطمئنا من نمی تونم قبل از ترکیدنش ببینم پ ن:هیچ وقت ب موقع ب تاپیکای جنجا ...

😂😂😂

چی بگم

ولی ی روز میزنم

حتی اگه بترکم

بزار الان ی نظر سنجی بزارم ببینم چند نفر مشتاقن

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
نوچ😬 مرسی قربونت برم🌹

خودت می گی نزدیک بوده ک پدر بشه!!!!!

دوست عزیز؛من دوازده ساله ک دعا می کنم ک خدا بهم ی بچه بده؛تا حالا قابل ندونسته؛شاید دلِ تو ب خدا نزدیکتر باشه میشه تو برام دعا کنی از این غم بیرون بیام و دلم شاد بشه؛اگه دعا کردی لایکم کن هم دعات کنم هم صلوات واست بفرستم.خدا خیر دو دنیا رو نصیبت کنه
2738
خب دیگه😬صیغه کرده بودن با دختره

اوکی اوکی

پوزش 😊

شاید همدیگه رو دوست داشته باشن ، 

البته اخلاق مهم ترین مسئله س شاید اخلاقش خیلی خوبه 

ما را به دعا کاش فراموش نسازند    رندان سحرخیز که صاحب نفسانند         💙 خوب بمونیم حتی اگه دیگران تلاش کنن برای بد شدنمون 💙  " فراموشت نمیکنیم تو را ک برای امنیت ما جان فدا کردی "
2706