2737
2739
میخوام بدونم تو مدرسه توی دوتا کلاس بودن یا یک کلاس موندم کدوم بازدهیش بیشتره اخه خیلی روی هم حساس شدن اغتماد به نفس یکیشون خیلی کم شده ممنون میشم اگه بیاین بگین چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم یکی از دوستام دوقلوداره پارسال اول بودن
توی ک کلاس گزاشتشون میگفت خوب بوده بهم کمک میکردند
به نظر من هم جداشون نکن
برای خودشون بهترهخ باهم باشن
در ضمن کار خودت هم در میاد چون تکلیفاشون با هم فرق داره بیچاره میشی
این دوستام تا بچههاش می اومدن خونه مینشست پاشون تا ساعت 5 که تکلیفاشون تموم میشدد
2731
شعله جون منم دوقلو ندارم.
ولی شرایطی مثل شما دارم.
دخترم با دوستش.
از سه سالگی با هم بودن و اکثر مواقع خریدامون با هم بود. ینی اکثر چیزایی که دخترم داره اونم داره و بالعکس.
جدیدا دختر منم اعتماد به نفسش نسبت به این یه نفر خیلی کم شده.
باران از اون بچه هایی بود که همیشه رهبر بود و همه رو رهبری میکرد.
ولی دوستش هر چی میخواد رو با جیغ و گریه به دست میاره و از طرفی تو کلاسی که با هم هستن هم همین ماجراش باعث شد یهو خودشو بکشه بالا. ( البته علاقه ای که به موسقی داره باعث شده. )
دخترامون امسال میرن دوم.
تو یه مدرسه هستن ولی به هییییییچ عنوان تو یه کلاس نمی ذاریمشون
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
ببین فرهنگ مردم ما خیلی خرابه همیشه در حال مقایسن
اجازه نده کسی حتی خودت اینها رو مقایسه کنی با هم
من معلمم دو تا دو قلو دارم یک جفتشون همیشه در حال دعوا و مشاجرن و یک جفتشون خیلی با هم مهربونن اونایی که باهم مهربونن حسادت من یکی رو که خواهر ندارم رو تحریک کردن البته هر دو زبر و زرنگن یکی خیلی زرنگتره
اینا با هم بودنشون خیلی خوبه
ولی اون جفت دیگه فقط کل کل میکنن و تو سر همدیگه میزنن یکی متوسطه یکی هم سطحش پایین تره
اونی که ضعیف تره اعتماد بنفس پایین تری هم داره مشخصه همیشه باهم مقایسه شدن
من شوهرم هم دو قلوه دارم با اونی زندگی میکنم که همیشه دنباله رو بوده یعنی قل قویتر یعنی داداشش همیشه جلو بوده و راه رو برای این باز کرده تو این ده سال خیلی اذیت شدم همیشه توقع داشته کسی جلو حرکت کنه و این پشتش باشه خیلی زحمت کشیدم تا درست شده
نمیدونم تو با روحیه بچه هات اشنایی
جدا کردنشون باعث میشه هر دو تا میدون داشته باشن سرد و گرم رو بکشن مسئول بار بیان
بچه ها ممنون از نظراتتون آحه مدیرشون بهم گفته خوب فکرهاتو بکن دیگه بعد نمیتونم جاشونو عوض کنم برای همین دودلم در مورد تکلیف هاشونم مشکل ندارم اگه بدونم کارم درسته تا اخرش هستم
الی جون شما هم بچه هات دو قلو هستن درسته میدونی واقعا بهم ریختم اخه از نظر احساسی کار درستی نیست اما قکر میکنم اگه جدا باشن به نفعشونه
2740

فروش با قیمت عالی.........شاسی در هر سایز با هر تعداد در هر کجای ایران

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام شعله جون منم دوقلودارم اسال میرند پیش دبستانی یکی دختر ودیگری پسر که دخترم اعتماد به نفس ولی پسرم خجالتی واعتماد به نفس کم است خودم نگرانم خیلی به من وخواهرش وابسته است ولی بهتره بره مدرسه اعتماد بالامیره ووبستگی کمتر میشه به نظر من بهتره تو یک کلاس نباشند
من تمام زندگی خودم را با اطمینان به خالق رودخانه هستی و به جریان زندگی سپرده ام و چون می دانم در آغوش رودخانه ای هستم که همه ذرات آن نشان از حضور یار دارد از افت و خیزهایش هرگز دل آشوب نمی شوم و من در آرامش هستم خدایا شکرت