2737
2739
عنوان

نکته اموزشی بورس

453 بازدید | 35 پست

"وارن بافت"

بازار بورس مانند شخصی است که از اختلالات روانی رنج میبرد، هرروز حال و روز متفاوتی دارد، یک روز حالش خوب است و روز دیگر بد. او کاملا غیر قابل پیش‌بینی است تنها کاری که باید انجام دهی این است که هر روز حالش را نپرسی، چون ممکن است تو را هم دیوانه کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه اینطورا هم نیست بورس هم قوانین خودش رو داره اصلاحش قانون داره رشدش قانون داره و از یه علمی تبعیت میکنه ولی همه اینا تا زمانیه که دولت ها وارد بورس نشن نه اگه بشن مثل الان به کثافت کشیده میشه

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2740
نه اینطورا هم نیست بورس هم قوانین خودش رو داره اصلاحش قانون داره رشدش قانون داره و از یه علمی تبعیت ...

موافقم باهات ولی خوب یه عده تازه وارد شدن علم ش ندارن این رشد شارپی بهار دیدن فکر میکنن همیشه ایتطور 

اگه پول مازادتون رو بزارین تو بورس الکی نگران نمیشین.اصلا پولی که احتیاج دارین رو تو بورس نیارین چون هم ممکنه ضرر کنین هم استرس دارین هر روز

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
نه اینطورا هم نیست بورس هم قوانین خودش رو داره اصلاحش قانون داره رشدش قانون داره و از یه علمی تبعیت ...

تو همه ی بورسها دولتها هستند همه

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
موافقم باهات ولی خوب یه عده تازه وارد شدن علم ش ندارن این رشد شارپی بهار دیدن فکر میکنن همیشه ایتطور ...

حتما دقت کردید دیگه تا قبل از اینکه سهام های دولت عرضه بشه رشد به صورت درست اتفاق می افتاد  و اصلاح هم به موقع صورت میگرفت و هیچ اشفتگی نداشت از زمانی که اینا وارد شدن یک وضعیت در هم برهم درست کردن که همه توش موندن

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2706