2733
2734

کوتاه نکردم کوتاش کردن😔

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موهام تا کمرم بود۲ سال پیش به خاطر شپش پسرونه زدم... چند مدت افسردگی شدید گرفته بودم اما خدا روشکر رشد موهام خوبه و الان کلی بلند شده

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2728

واسه من تا زیر  با سنم بود ، در یک حرکت انتحاری زدم 😁  تا روی شونه م 

اصلا پشیمون نشدم ، خیلیم باحال بود😇

الان تقریبا دوسال شده  ، از بندسوتین پایین تر اومده

بهترین جای ممکن ایستادم...در بهترین زمان....  

نه پشیمون نشدم اصلا..موهام بلند دیدم عروسی ک نیست هوا گرم هم هست موخوره هم داشت ضعیف شده بود کوتاه کوتاه کردم انقد کیف میده هرروز میری حموم شامپو هم کم مصرف میشه😁

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..
2738

من تا نزدیک کمرم بود، الان تا روی شونه‌هامه، اصلاً پشیمون نیستم، هم خیلی گرمم میشد، هم رسیدگی بهش زمان میبرد

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

وااای عین چی پشیمونم تا رونم بود دلکره کردم نااابود شد .کوتاهش کردم تا شونم😭 الان تازه اومده اوایل کمرم خیلیییی غصشو میخورم خیلی پشیمونم برگردم عقب هیچوقت اینجوری نابودش نمیکنم

تو میتونی با لبخندت آدما رو عوض کنی🙃💌 ...خدایا مرسی🤍

بله موهام تا گودی کمرم بود چون ریزش داشت مجبور شدم کامل کوتاه کنم تا شونه هام دو ساله ک همینجوری مونده رشت نکرده

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

نه پشبمون نشدم چون موخوره داشت زیاد...  کوتاه کردم تا رو شونه هام جلوشم چتری زدم شبیه این دختر درسخونا شدم😂

من عاشق صفرم!شاید بی ارزش به نظر برسه ولی در واقع قدرت مطلقه!میتونه به یه عدد ارزش بده یا همه چیو ازش بگیره! قدرت پول به رقم اولش نیست به تعداد صفرهای جلوشه... 
2706