2737
2739
عنوان

اونایی که موی فر دارن بیان😊😊😊😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 102 پست
از حموم میومدم مثل اون نقاش ه بودم اسمش چی بود بابراس بود فکر کنم   فکر کن از جلو لخت بعد ...

🤣🤣😂😂😂

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
اره چون خیلی بلنده .و خیلی زمان میبره ...بعد کلی عوراض داره ..موی فر نابود میشه باسشوار واتو...چقدر ...

نه منظورم اتو نبود!!منم چون موهام فر هیت میدونم چی میگی!!من از حموم اومدم از فرق بازش میکنم شونه میکشم بعد هر دو قسمت جدا جدا پیچ میدم میبندم بالا این خیلی تاثیر داشت روم قبلا که همه رو باهم میبستم خیلی گره میخورد و شونه کردنش عاجز میشدم

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم اتو نبود!!منم چون موهام فر هیت میدونم چی میگی!!من از حموم اومدم از فرق بازش میکنم شونه میک ...

اها فکر خوبیه مرسی😚😚

در دنیای من یک تو کافی ست...تا بهشت را همین حوالی خودم شانه به شانه ی دوست داشتن تو تجربه کنم ....😍😍😘😘😘
چون تاثیر مداوم نداره شب میخوابم صبح بیدار میشم همون اش وهمون کاسه اصلانم برام دیگه مهم نیست دیگه هم ...

دیونع شدی🤣😂😂😂😂اتفاقا من دوس دارم موهامو همسرمم همین طور😁😃

2731
چون تاثیر مداوم نداره شب میخوابم صبح بیدار میشم همون اش وهمون کاسه اصلانم برام دیگه مهم نیست دیگه هم ...

عززززیرم 😢سشوار بکش یه مدت صاف میشه . خیلی سخته کلش و کشید ولی نتیجه داره . اگه کسی تو خونه هست بگو برات بکشه . اول داخل حمام ماسک آبکشی آرگان بزن . میای بیرون روغن زیتون بزن وقتی نم داره . بعد با شونه پیچی سشوار بکش 

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
منم موندم چی بگیرم ...فعلا شامپو مخصوص و نرم کننده و سرم مو استفاده میکنم

من خیلی چیزها استفاده کردم.یه روز شامپو بچه فیروز رو زدم خیلی خیلی خیلی بهتر شد.از این گلرنگها ک تهش تیله  داره هم خیلی بهتره ولی گرونتره.اخر سر هم ساقه مو رو نرم کننده گلرنگ میزنم خیلی موهام بهتر شده

*** حول حالنا ای احسن الحال**
از حموم میومدم مثل اون نقاش ه بودم اسمش چی بود بابراس بود فکر کنم   فکر کن از جلو لخت بعد ...

😆😆😆😆😆 من بچگیهامو ببینی انگار خواهردوقولوی بابماستم 🤪 یه خرمن روی سرمه 😆 الانم همش سشوار دستمه😩 البته همونطوری فر مرتب باشه نه فز خیلی ناز میشه ها 

باید بلد باشیم بهش برسیم ادم گوگولی میشه

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
من خیلی چیزها استفاده کردم.یه روز شامپو بچه فیروز رو زدم خیلی خیلی خیلی بهتر شد.از این گلرنگها ک تهش ...

اهاا مرسی گلم😊

خوب شما چی استفاده میکنی؟

اگر خیلی فره اگر خیلی زبره اگر خیلی کوتاه وبدون رشد 

من فرهستم ولی فر سیم تلفنی نه فر موج دار بازم بستگی داره به اینکه اگر بخوام لخت کنم بعد حموم یانه

من تو حموم فقط وفقط شامپوبچه میزنم ویبار نرم کننده 

همین بیام بیرون اگر بخوام اتوبکشم اسپره دارم برای موهایی ک فر ومیخوان راحت صاف بشه

بخوام مو خودمم باشه یه ذره نه ک چرب بشه روغن آرگان یا کمی دوفاز میزنم

یااینکه میبافم

چیز دیگه نمیزنم 

ولی خب مو داریم تامو

😆😆😆😆😆 من بچگیهامو ببینی انگار خواهردوقولوی بابماستم 🤪 یه خرمن روی سرمه 😆 الانم همش سشوار دستم ...

آخی ... 

منم حرفهای شدم دیگه 😁

💜 مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوسِت دارم خداجون   ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜 قربونت برم خدا جووونم معجزه بعدی هم نشونم دادی دیگه تا ۳ نشه بازی نشه   ازت میخوام سومی دیگه نینی جونم باشه  مرسی که هستی خدای مهربونم😊
😆😆😆😆😆 من بچگیهامو ببینی انگار خواهردوقولوی بابماستم 🤪 یه خرمن روی سرمه 😆 الانم همش سشوار دستم ...

اره دقیقا😂😂🤣🤣من یسری امدم اینجوری بستم شوهرم میگفت مثل برنامه کودک ها شدی😂😂😂🤣🤣

شامپو سان سیلک رنگ زرد مخصوص مو های خشک میزنم هم خوشبو یه هم موهامو نرم میکنه نرم کننده هم میزنم دیگه میام بیرون هیچی نمیزنم موهام نرم نرم راحت شونه میشه

صبورباش چیزهای خوب زمان میبرند 😍👼

شامپو تیله ای گلرنگ بعدش نرم کننده فولیکا بعدشم روغن نارگیل بازم فراش معلومه

قبلا اسپری ضدگره فیروز با شامپو فیروز میزدم خوب بود اونم

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

از موهاتون عکس بفرستید ببینم چجوریه 

2706