2733
2734

شوهرم دو سه روزه پکره. حدس میزنم بخاطر خواهرشه که حالش این روزا خوب نیست. زیاد پیله ش نشدم که چته. ولی میفهمم دپرسه. منم بخاطر بارداریم چند وقته نتونستم مث قبل هواشو داشته باشم. از نظر آشپزی و محبت کردن و هرچی. 

چیکار کنم بهتر شه حالش؟

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همین ک سوال پیچش نکردی خیلی خوبه. سعی کن در حدی ک میتونی کاری کنی ک خستگیش در بره. در حد یه چایی. یه کمم خواستی توش گلاب بریز. 

یه سری عرقیجات ارام بخشم هست. مث سنبل الطیب، بادرنجبویه، بهار نارنج، بیدمشک، گلاب، اسطوخودوس. 

اینا رو ترکیب کنی در حد یه استکان بخوره نتیجه اش رو میبینی. حالا هرکدومو داشتی بهش بده. گل گاوزبونم خوبه دم کنی. 

در کنارش یکم محبت کلامی هم داشته باشی خیلی خوبه. در حد همون کارای معمول مثل صدا کردن با عزیزدلم و جانم و گفتن خسته نباشی... میخوای از حال خواهرشم بپرس بگو بهتره؟ برای بهتر شدنش صلوات فرستادم یا ایت الکرسی خوندم یا... 

مردا تو این مواقع بیشتر تو خودشونن. 

انشالله ک زودتر خوب شه خواهرشوهرت 🙏🌹

لبخندت رو به یه دنیا نمیدم کوچولوی من
2731
عزیزم همین ک سوال پیچش نکردی خیلی خوبه. سعی کن در حدی ک میتونی کاری کنی ک خستگیش در بره. در حد یه چا ...

ممنون عزیزم از همه ی راهنماییات

آنجا که راه نیست، خدا راه می گشاید😍امروز 30 خرداد99، من صدای قلب کوچولوت رو شنیدم جان مادر❤❤❤واسه سلامت نی نیم یه صلوات میفرستین؟😚
خواهش میکنم عزیزم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم 🌹🦋

تونستی عزیزم. خدا امثال تو رو زیاد کنه😚

2738